Turkcell 30 Ağustos Zafer Bayramı hediyesi

Turkcell 30 Ağustos Zafer Bayramı hediyesi

Turkcell yine güzel bir hediye ile karşımıza çıktı. Bunu sadece  30 Ağustos günü kullanıma sunan Turkcell zafer bayramında da kullanıcılarını internetsiz sms siz veya dakikasız bırakmadı. Turkcell 30 Ağustos Zafer Bayramı hediyesi ne? Turkcell bu günde 24 saatlik kullanıma imkan veren bu pakette hediye internette 500 dakika 1 GB internet ve 1000 sms sunuyor. Bunu almak isteyenlere ise”  Turkcell sizinle “ sloganı ile hizmet sunacak.

Operatörler içerisinde hediyeyi çok seven Turkcell Kurban Bayramında da hediye verecek mi merak edenler yazıma baksın. Bayrama az kaldığı için her an hediye gelebilir. Bu yüzden yazımı sık sık takip etmeyi unutmayın. Hediye internet hediye dakika ve hediye sms veren Turkcell 30 Ağustosa özel kampanya yaptı. Bu gün itibariyle 30 Ağustos 00:00 itibariyle geçerli 1 GB internet 500 dakika heryöne konuşma süresi ve 1000 heryöne kısa mesaj hediye etti. Bu hediye 23:59 a kadar geçerli olacaktır.

Turkcell zafer bayramı hediyesi olarak verdiği ve buna ek olarakta Turkcell Fizy tv+ve Bip uygulaması üzerinden de hediyeleri ve ücretsiz kulanım verecektir. O gün boyunca tüm müşterileri hemen hemen her yere ücretsiz girecek. Yani bunu sizlere kullanmanız için veriyor. Hiçbir yere sms veya bir şey göndermiyoruz. Sadece saatin dolmasını beklemeniz yeterlidir.  Turkcell 30 Ağustos Zafer bayramı adına verdiği hediyeleri gerçekten iyi bir kampanya yürüterek başarılı bir şekilde duyurdu. Diğer operatörlerden hediye gelecek mi beklemekteyiz. Bu kampanyaya Turkcell Kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz. Turkcell30 Ağustos için birde video hazırlamış ona da bakabilirsiniz.

2 thoughts on “Turkcell 30 Ağustos Zafer Bayramı hediyesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin