Spora Başladım

Fitness yapacağım.. Spora Başladım..

Arkadaşlar spora yazıldım. Fitness yapacağım.  Artık bende kendimi iyi hissetmek ve dinç olmak için spora yazmaya gerek duydum. Yazdım şimdi de buna gideceğim.  Spora Başladım  gerekli proteinleri aldım. İlaç olarak olanı değilde besin olanı aldım. Bunu kullanacağım. Fit bir vücuda sahip olmak istiyorum. Güçlü ve dinç olarak hayata devam ederek vitaminlerimi proteinlerimi aldım hazırda bekliyorum. İleride vücudumun sağlamlığı işe yarayacak diye bile olsa ben bu günden itibaren spora başlayacağım. Bu arada Adsense Kazanç Artırma Tekniği adlı yazıma bakmayı unutmayınız

Spor yapmak için fitness yapmak için gerekli vitaminleri protein tozunu veya besinini doğal yumurtamı her şeyimi ayarlayıp bir yanda sporuma başlayacağım. En sevdiğim şey kendi kendimle uğraşmak ve spor yaparken de hayata daha güzel bakarak vücuduma hak ettiği değeri vermek istiyorum. Bu da doğal beslenme, vücuda kimyasal değilde doğal besinler sokma ve denge sarsacak değil de denge sağlayacak ölçüde besin verme ile olacak şeydir.

Nasıl olsa spora başladım deyip abur cubur yememeliyim. Yediğime içtiğime dikkat etmeliyim. Fitness kurallarına uymalıyım. Bunları yaparken birde kendim için derman sağlayacak vitaminde protein değerinde yiyecekler ve içecekler tüketmeliyim. Spora başladım deyip ilgisiz kalmayla bu olacak iş değil. Herkes başlar ama iş ki düzenli ve istikrarlı bir şekilde devam ettirmek. Benim de asıl gayem budur.

Tavsiye Yazım; İkili Opsiyon Gerçek mi? 

İstikrarı  yakaladıktan sonra iyi ve fit bir vücut için elimden geleni yapacağım. Protein alarak, vitaminimi alarak ve gerekli besin yiyecek ve içeceği alarak bunu başarabilirim. İnanıyorum… başladım evet spora başladım. İnşallah da devamı gelir. Kendimden bu yüzden korkuyorum. Çabuk bırakırım hevesim soğur diye. Ama inşallah devamı gelir. Sporcu ruhu inşallah yakalarım. Sizinde spor hayatınız oldu mu bırakanlar ise ne zaman spor yapmayı bıraktı?

2 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir