Samir Nasri Antalyaspor ile Anlaştı

Samir Nasri Antalyaspor ile Anlaştı

Ünlü fransız futbol yıldızı geçen sezon Galatasaray Beşiktaş ve fenerbahçenin de talip olduğu fakat getiremediği Samir Nasri Antalyaspor ile Anlaştı. Bende ilk duyunca bu haberi sizler gibi tuhaf karşıladım. Acaba yalan haber mi diye düşünürken Samir Nasri Antalyaya imza töreni için geldi.

Samir nasri cezayir asıllı bir Fransız futbolcudur. Futbol hayatına Marsilya alt yapısında başlayan Samir nasri büyük takımlarda da forma giyidi. Manchester city ve sevilla başta olmak üzere Arsenal de de forma giyidi. Şimdilerde de yıllık 4 milyon euro ve primlerle 2 yıllık imzaladığı söyleniyor. Daha uçaktayken borsaya bildirilen samir nasri transferi gerçekten Spor Toto ligimize katkı yapacak kalitede bir futbolcu. Bu ve bunun gibi futbolcular ligimize değer katacaktır. Bu yüzden de futbol kalitesi bu yıl artacak gibi görünüyor. Umarım da öyle olur. Güzel kavgasız şikesin güzel bir futbol yılı olmasını diliyorum.

Bu yıl Ülkemize  Gelen ve ülke futboluna katkı sağlamayı amaçlayan dünya gutbol yıldızlarıbize de adete futbol şöleni izletir. İnşallah. Bu arada Kendi Futbolumuzu neden canlı Tv de izliyemiyoruz. O ayrı mesele de yine de Samir Nasri Antalyaspora iyi şeyler katabilir. Benimde ilk duyduğumda hadi be dediğim derecede bir futbolcu olan Samir Nasri artık Antalyaspor için top koşturacak. Gol ve goller beklediğimiz dünya yıldızı inşallah beklenen performansı verebilir. Şimdiden Antalyaspor camiasına hayırlı olmasını diliyorum.

4 thoughts on “Samir Nasri Antalyaspor ile Anlaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin