Rexona Men Deodorant’ta lider

Rexona Men Deodorant’ta lider

Rexona men MotionSense olan deodoranttan aldım. Rexona Men Deodorantta lider Kullandım ve en iyisi budur diye düşünüyorum. Deodorantta lider marka bence rexona diyebilirim. Bunu deme sebebim ise adlım kullandım ve gördüm. Nasıl bu kadar emin olabilirsin diye aklınızdan geçiyordur.  Hem kokusu güzel hemde ferahlık veriyor. Ne ağır ne de hafif bir kokuyasahip. Tam ortası istenilen deodorant nasıl ise rexona deodorant tam o şekilde.

Bazı deodorantlar var hemen uçuyor. Bazıları var terle karışınca kötü kokmaya başlıyor. Ama Rexona Men motionsense tam bu iki kötü olayın yaşanmadığı deodorant diyebilirim. Kalıcılığı parfüm gibi olan deodorant hem elbise hemde koltuk atlı ferahlığı veriyor. Bunun için benim artık kullanacağım iyi bir deodorant oldu. Yani Rexona Men benim lider deodorant markam diyebilirim. Sevdim. Gerçekten sevdim. Hem kokusunu hemde kalıcılığını. Hem de terlemeyle birlikte kokmayışını sevdim. Bu arada TereSon spreyi gerçek mi adlı yazımıza da bakabilirsiniz.

Sizlere de tavsiye ederim. Bu benim erkek deodorant kokum. Rexona cidden işi bu defa yapmış. Daha önce kullanmadım ama hep eleştiriliyordu. Ama denedim baktım gerçekten deodorantta artık benim markam oldu. İlerleyen süreçte koku kalitesini yitir mi bilmem ama bence şu anda diğer deodorant markalarına nazaran en iyisi bu diyebilirim. Ki ucuz olmasıyla beraber kolay bulunan ve bileceğiniz gibi BİM ve A-101 de satılan bir ürün. Almanızı kullanmanızı tavsiye ediyorum. Beğenmezseniz yorum kısmına bekliyorum. Erkek deodorantlarında çok fazla marka olmasına rağmen bence en iyisi Rexona Men MotionSense dir.  Yazın Deodorant veya Parfüm şart Adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ediyorum.

One comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir