Pizza Sevmiyordum, Pizza Sparişi Verdim

Pizza Sevmiyordum, Pizza Sparişi Verdim

Pizza sevmiyordum... Pizza istedim...

Pizza yemeyi pek sevmediğim için hiç istemiyordum. Bir yerden yada pizza kuryelerinden istemediğimi beni takip edenler bilir. Ama bu gün öğlen yemeğimi pizza yiyerek sıcak socak ilk defa pizza sparişi vererek yedim. Pizza en hızlı ve en güzel hangi firmada geliyorsa ondan istedim. Acıktım pizza sparişi verdim gelen pizza çok iyidi. Soğumadan elime geldi. Gerçekten memnun kaldım. Sevmediğim pizzayı bana sevdiren firmaya teşekkürler.
Pizza sizler seviyor musunuz dışardan pizza istiyor musunuz yemeyi seviyormusunuz bilmem ama ben sevmiyordum artık sebiyorum. Pizzayı da hep dışardan paket olarak isteyeceğim. Ama tani ben adana ve köfte yemekten de vazgeçmem. Bunların tadı çok ama çok farklı. Damak tadım bunlara daha yatkın. Pizza yatmaz diye düşünüyordum. Ama bu ara gerçekten değilim içerisindeyim. Bu değişimi de kendi kendime yeni şeyler keşfetme çabamdan olduğunu sanıyorum.


Pizza spariş verin sizde alın ama dediğim firmayı az çok tahmin ediyorsunuz. Aklım ona gidiyor. Deyince anladınız umarım. Reklam yapmak istemedim. Ama sevdim. Gerçekten pizzayı sevdim. Pizzayı sevdiren firmasına teşekkür ederim.  Bu yazımda bu gün bu kadar oldu. Sizlerden özür diliyorum. Pizaayı aşırı zamanında sevmediğim için bu kadar yazabildim. İnanın sizde pizzayı sevmiyorsanız eğer bu pizza firmasından isteyin sizde seveceksiniz. Bu arada sizlerde Blogumu takip etmek için izle butonuna tıklamayı ve yorum yapmayı unutmayınız. Uçak Biletimi alıyorum Yolculuk Varrr

Yorum Yaparak Destek Olabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder