Nokia 10 Amiral Gemisi Telefon Olabilir ?

Nokia 10 Amiral Gemisi Telefon Olabilir ?

Nokia efsanesi döndükten sonra hızlı bir gelişme işe kendini yeniden buldu diyebiliriz. Nokia satışlarının iyi olması da buna işaret olarak da yeni cihaz sinyallerini verdi. Bence Nokia 3 Nokia 5 ve nokia 6 dan sonra Nokia 8 söylentileri var. Bence Nokia damga vurmak istiyor. Bu yüzden de Nokia 10 Amiral Gemisi Telefon Olabilir ? Satışların artışını devam ettirmek için İyi bir isme sahip cihazı piyasaya sokacaktır diye umuyorum. Kimse en ünlü olacak telefonuna bence Nokia 8 demez. Bence nokia 10 deyip ” 10 Numara Telefon” diyebilir. Yeni giriş sloganı bile hazır yani. Bence bu telefonu da amiral gemisi olarak üretebilir. Ya da 10 ismini daha güçlü çıkarmak için orta seviye telefon üretecekse eğer bunun adı bence Nokia 8 olabilir.

Tavsiye Yazım; BİM Apple kulaklığı ve USB kablosu satışına başladı

Nokia 10 telefonu bence Amiral gemisi telefonu olabilir. Bu arada amiral gemisi telefonu denince akşa gelecek olan bir telefon olmalıdır. Ben olsam iyi bir pr kampanyası ile Nokia 10 “On numara akıllı telefon”  sloganı tarzında bir giriş işe tanıtımı gerçekleştirip piyasaya girişimi, satışımı git gide arttırırım. Bu da benim stratejim. Sizler buna katılmaya bilirsiniz. Ama benim tahminim bu. Nokia eğer amiral gemisi telefon çıkaracak ise o telefon Nokia 10 adında  olmalıdır.  Bu da gayet iyi ve pazara girişi akılda kalıcı ve güzel olacaktır.

Nokia 10

Nokia 10 en akıllı telefonu olacak özellikleri ile de gelebilir. Bunu Samsung S7– tarzında özellikler ile donatabilir ise bu telefon piyasayı kasıp kavurabilir. Android telefon çıkardıktan sonra piyasaya iyi bir giriş yapan nokia telefonu piyasada Samsung gibi telefonların dikkatini çekti. Hemen Nokia ve Samsung savaşları başladı. Tıpkı eski günlerdeki gibi oldu. Samsung ve Android ikileminin artık birbirine olan bağlılığını Nokia bozacak gibi görünüyor. Zaten piyasada adını yeni 3310 telefonla duyuran ve hemen arkasına Nokia 3,5 ve Nokia 6 telefonlarını sürerek gündemi iyi değerlendirdi. Bundan sonra da iyi bir satışa ulaşan  Nokia firması bu artışını da benim tahminime göre Nokia 10 Amiral gemisi telefon üreterek yapabilir. Nokia 10 Amiral gemisi telefonunun adı olabilir. Bu adı da herhalde ilk kullanan blog yazarıyım. Teknoloji yazarıyım galiba.

Bu telefonda gelirse hemen Vodafone satış noktalarına koyabilir. Ki şu amda Nokia satan yerlerin başımda Vodafone bayileri geliyor. Birde online satış mağazaları. Bu satılı yapabilir. İnternetten Telefon almak isteyenler online akıllı telefon satış sitelerinde alabilirler. Nokia 6 gayet iyi özelliklere sahip telefon durumunda. Bunu sizlere öneri olarak alın diyebilirim. Nokia 10 seveceğim bir telefon olabilir. Discovery gibi meşhur olan bir sürümü yapacaktır. Diye düşünüyorum. Bunun için karşılık olarak da Nokia 10 akıllı telefon olacağı düşüncesi hakim oldu.  Sizlere de Nokia hakkında yazdığım en güzel yazılardan biridir. Onu okumanızı tavsiye ederim. Nokia Amiral Gemisi Telefonu ile Pazara Hakim olabilir . Adlı yazımda iyi ve kıymetli yazılarımdandır. Bakmanızı tavsiye ediyorum.

Son sözlerim Nokia bir amiral gemisi üretecek ise bu telefonum adı muhakka akılda kalan bir isim olmalıdır. Bunu da ben herhalde ilk dile getiren Web sitesiyim bir blogum. Nokia 10 akıllı telefonu gerçekten de isim olarak iyi belirlenmiş bir isim olabilir. Sadece tel düşüncem şudur. Sadece geriye bırakabilir. Önce başka bir telefon çıkarabilir. Sonra Amiral gemisi olarak Nokia 10 çıkabilir. Bu sözlerimi toparlarken sizler de bu düşüncemi beğendiyseniz yorum yapmayı ve izle butonundan abone olmayı unutmayınız.
Sorum;  Sizce Nokia kaybettiği koltuğuna yaklaşır mı? 

2 thoughts on “Nokia 10 Amiral Gemisi Telefon Olabilir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin