Jacobs 3'ü 1 arada Maximum Kahve Tadını Beğendim

Jacobs 3'ü 1 arada Maximum Kahve Tadını Beğendim

 Jacobs 3'ü 1 arada Maximum Kahve Tadını Beğendim

Jacobs sevdiğim kahvelerden birisi. Dün full buna sardım. Üç tane içtim. Daha kesmedi. Tadı çok güzel beğendim. Maximum kahve tadı geliyor. Yazan gibi gerçekten kahveyi yoğun yoğun içmek güzel oluyor. Çünkü ben kahveyi yoğun seviyorum. Bu arada 3 ü 1 arada olduğundan dolayı şekeri de içinde. Bir tane daha şeker arıyorum. Ama diğer kahvelere nazaran da şekeri gerçekten iyi ve ayarında. Bir tane daha attım mı yetiyor.

Jacobs 3 ü 1 arada ile kahve keyfi güzel.  Uykumu kaçırmayı denedim. Evet gerçekten de kahve uykuyu kaçırıyor. Sabaha kadar uyku getirmiyor. Bekledim. Gelmedi. Gerçekten jacobs bu kahve işin yapmış. Bende somradan alıştım. Kahve alışkanlık yapıyor hele de jacopbs gibi kaliteli bir kahve ise daha çok alışkanlık yapıyor. Bağımlılık deyince jacobs geliyor aklıma.

Kahvenin kırk yıl hatırı var. Evet bende jacobsun kırk yıl hatırı oldu. Bu arada cidden jacobsu bu kadar beğeneceğimi sanmıyordum. Ama gerçekten beğendim. Maximum kahve tadı aldığım tek kahvedir. Diyebilirim. Ki gerçekten de beğendim. Bu yüzden sizlere tavsiye ediyorum. Nescafe de bu kahve işinde iyi ama bence jacobs bana göre daha iyi durumda. Sizlere tavsiyelerimi ayrı bir kategoride sundum. Oradan tüm tavsiyelerime bakabilirsiniz. Kahve deyince artık jacobs diyorum. Siz ne diyorsunuz? 

Yorum Yaparak Destek Olabilirsiniz

2 yorum:

  1. Ben Bim'in VIP kahvesi diyorum. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hocam denedim üniversitede de denedim ☺️ Gerçekten vıp acı geldi bana bir tık da basit duruyor. Yoğun kahve tadı alamadım ☺️ Ama damak zevki farklı olduğundan dolayı recep hocam illa jacobs diyemiyorum ☺️ Değerli yorumunuz için sağolun

      Sil