İOS 11 Beta 8 Yayınlandı

12
İOS 11 Beta 8 Yayınlandı

Apple in yeni işletim sistemi sürümü olan ios 11 geliştiriciler için Beta 8 i paylaştı.İOS 11 Beta 8 yayınlandı ! Beta 8 ile iPhone kullanıcılarına daha hızlı performans sunduklarını söylediler. Yani Beta 8 Hız ve Performans arttırıcı olarak gelen bir güncellemedir. Bu güncellemenin asıl amacı İOS 11 in İOS 10.3.3 sürümünden yavaş ve performansı düşük olmasından dolayı geliştirmek iatemeleridir.

Beta 8 Yenilikler

İOS sürümü güncellemelerine devam ediyor. İOS beta testlerini geliştiriciler için vermeye devam ediyor. Beta 1 den beta 8 e kadar iyileştirerek gelen İOS 11 sürümü git gide kararlı sürüme yaklaşıyor. Bu yaklaşımca artık kararlı sürümde 11 sürümü tüm telefonlara sunulacak. Ama bu testlerin bitmesi ve güzel bir performansa kavuşması lazım. Bunun için de bu sürümlerin beta testlerini tamamlaması gerekiyor.

Apple bu vereceği aürüm ile iyi bir giriş planlıyor. Bunu da iPhone 8 için hızlandırmış olabilir. Bu telefonun üretimi bence tamamlanmıştır. Sadece yazılım bekliyordur. Onu da kararlı sürüm yayınlanırsa tüm üretilen telefonlara bu sistem yüklenerek piyasaya sunulur. İOS 11 belki Apple in tüm teknoloji cihazlarına bir değer katabilir.

Beta 8 de bu güncellemenin performansını artırmayı planyan bir güncelleme. Performans arttırma ve stabilizasyonu artırma birde en çok yavaşlığı sonlandırma amacı güdülmüş. Bizde bu telefonlara beta 8 kurup test edeceğiz. Gelişmeleri sizlere yazmaya devam edeceğiz. Bu günkü yazımda İOS 11 Beta 8 yayınlandı. Onu ele almak incelemek istedim. Son yazdığım sizlere İOS 11  Beta 5 güncellemesi iken beta beşten bahsetmiştim. İos sürümleri içinde en güzeli 11 olacağa benziyor.

1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir