Galaxy Note 8 Fiyatına Göre Nasıl

Galaxy Note 8 Fiyatına göre Nasıl?

Samsung son piyasaya çıkardığı telefon olan Note serisinin son üyesi Note 8 satışa sunuluyor. Galaxy Note 8 Fiyatına Göre Nasıl onu inceleyeceğim. Satışa sunulacağı tarihi verilen ön siparişe 25 Ağustos ile 10 Eylül arasında alan kullanıcılara 500₺ lük de hediye kupon verilecek. Yani ön siparişlerde Samsung Galaxy Note 8 fiyatı artısı olarak bu kupon verilecek. Ön siparişe sunulduktan sonra da normal bayilerde ve online satış mağazalarında ufaktan satış için başlanır. Bu arada Fiyat olarak ise net olmamakla belirlenen rakam ise 4999₺ olacak. Yani buna ek olarak sizde alışverişi 5500 ₺ olarak yapmış olacaksınız.

Samsung bu işi aştı aşmasına da bu fiyata telefon satar mi satamaz mı bilemiyorum. Ama çok zaman geçmeden fiyatta bir iniş olur diye düşünüyorum. Çünkü bu fiyata telefon almak biraz akıl işi değil. Ben bir blog olarak tavsiye etmem.  İsterse son sistem olsun. İçindeki özellikler ne olursa olsun benim gözümde bu para etmez. Eğer ki bu fiyata telefon alacaksam da o Samsung olmaz. Başka marka alırım. iPhone alırım. Bekler bir kaç ay daha iyi bir iPhone çıkar gibi yani iPhone 8 alırım. Ki o parayı edecek bir telefon bence o dur. Ki samsung hastaları Note serisi hastaları var ama bu bence bu telefon için çok ama çok fazla duruyor.

Galaxy Note 8 Fiyatı Çok Fazla

Bu fiyata alınmaz. Galaxy Note 8 fiyatı bakımından alınmayacak telefonlar listemde ilk sırada diyebilirim. Ki Note serisinde çıkan batarya patlama olayından sonra temkinli olan müşterilere birde bu fiyat etiketinde bir telefon fazla sattıramazsınız. Ki kesinlikle ilk aylarında inişe geçer gibi düşünüyorum. Benim tahminim bu yönde fiyatına değmeyecek telefon diyebilirim.  Teknoloji her geçen gün ilerler iken yüzlerce  akıllı telefon varken ben bu telefonu almam. Beklerim Nokia 8 gelince daha uygun fiyata alırım. Benim en dayanaklı gördüğüm telefonlardandır. Nokia  akıllı telefon piyasasına geç de girse android olarak. Benim şahsi fikrim. Aynı işi o telefonda görecektir. Hatta Nokia Samsung Savaşlarına da ilerleyen safhada şahitolacağız ki bence bu kadarbu telefona çok onun yerine başka telefonlar alın. Yani Galaxy Note serisi belirlenen fiyata değmeyecek telefondur. Galaxy note 8 telefonu özellikleri bakımında sadece arka iki kameraya geçti. O kameraya diğer telefonlar aylar önce hatta bir tanesi yıllar önce geçti.

Ki ekstra olarak bir şey koymadan o fiyatı koymak bence satışı etkileyecek olan ve olumsuz olarak da geri dönüşü olacak telefondur. Fiyattır diyebilirim. Samsung bu kadar uçmakla hata yapıyor aslında.  Ortalama bir fiyatta girse daha iyi olabilirdi. Bu kendisi için bir olumsuz hava oluşturacaktır. Eminim ki bu fiyata girerse piyasaya beklediği satışı bulamayacak. Fiyatı geri çekmek zorunda kalacaktır. Ki batarya patlama skandalından sonra ben olsam bu fiyatı 3999₺ belirler en azından müşterilerimin gönlünü alırdım. Birde satışı rekabeti kızıştırırdım. Ki hakkı da odur zaten.  Samsung firması note serisi ile bunu bu kadar uçurmadı ki bu fiyata istediği satışı yapabilsin. Bir Apple firması bu fiyata girince tutma ihtimali Note 8 telefonunun girip de bu fiyata tutma oranında yükseltir. Ki o tutar ama note 8 tutmaz. Bence bu fiyat hayli fazla olmuş. Ama yine de Samsung hastaları var. Ama inanın iPhone hastaları kadar çok değiller.

Galaxy Note 8 Hakkında Son Sözlerim

Sözlerimi toparlayacak olursam eğer Galaxy Note Serisi bu piyasya göre çok ama çok yüksek giren Note 8 serisini de piyasada tutunduramayacak gibi görünüyor. Yada benim tahminim veya hislerim diyerekten bu fiyatı hemen çekecekler diye düşünüyorum. Ki ben olsam Galacy Note 8 fiyatına yani 4999₺ ye bu telefonu almam. Kesinlikle de kimseye tavsiye etmem. Özellik olarak ta çok üst düzey yeni bir özelliğe kavuşturulmayan bu telefona bu fiyat çok fazla. Ki patlama skandalından sonra bu fiyata kimse kolayca bu telefonu almayacaktır. Az çok hepimiz birer akıllı telefon kullanıyoruz. Ki ben elimdeki akıllı telefonu bu Galaxy note 8 e hemde 4999₺ ye de hiç değişmem. Umarım sözlerimi iyi bir şekilde anlatmışımdır. Umarım beğendiniz yazımı. Beğendi iseniz de aşağıdaki izle butonu ile izlemeyi ve takip etmeyi unutmayınız

Bimcell Kurban Bayramı Hediyes 2017 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir