Ek Tercih Ne Zaman Bitiyor

2017 Ek Tercih Ne Zaman Bitiyor

Ösym tercihleri açıkladıktan sonra şimdi de ek tercih başlattı.Ek Tercih Ne Zaman Bitiyor ? Ek tercihin son başvuru günü ise 5 Eylül 2017 olarak belirlendi. Tercihlerinizi ona göre yapmayı unutmayın. Para yatırma son günü ise 6 Eylül olarak belirlendi. Sizde o günde eksiklerinizi tamamlayın paranızı yatırıp tercihinizi sonlandırın. Ek kontenjan ne zaman sonlanır? Ek kontenjanda kazanırmıyoz diye sorular geliyor.

Ek tercih son başvuru tarihi 5 Eylül olacak. Siz de üniversite tercihinizi yerleştirme puanınızı göre yapın. İnşallah güzel bir yer seçer geleceğinizi ona göre şekillendirirsiniz. Hayırlı bir seçim yapar o tercihleriniz arasında size en hayırlısı ve en çok istediğiniz gelir. Ösym ek tercih tarihlerini belirledi. Sizler bu tarihleri iyi şekilde değerlendirin. Ek tercihin bitiş tarihini kaçırmayın. Üniversiteye gitmeye hazırlanan öğrenci adayları 2017 Ek Tercih ne zaman bitiyor diye merak ediyor. Ek yerleştirme ne zaman bitiyor. Diye sorular var. Bende bu soruları açıklama getirdim.

Bu arada Blogumda hep üniversite reklamları çıkmaya başladı. Bunun için merak edip araştırma yaptım. Ek yerleştirme ve ek tercih ne zaman bitiyor diye merak ettim. O gün sonlanınca da reklamlar da sonlanır diye düşünüyorum. Üniversite reklamları burslu öğrenim öğretim okul vs bunların hep reklamları blogumda çıkmaktadır. Sizde iyi bir tercih yapmak için araştırmalar yapın. Güzel ve kaliteli bir üniversite yada iyi bir okul tercih edin. Yada bu yıl da gitmeyin hazırlanın seneye daha iyi bir bölüm kazanırsanız o zaman gidin. Ek yerleştirme tarihlerini sizlere yazmak istedim. Yazımı kosa tutuyorum. Bir diğer yazıda görüşmek dileğiyle. Blogumu izle butonundan izlemeyi unutmayınız.
Yazım Bir günde 5.000 ziyaretçi tarafından görüntülendi adlı yazıma bakmayı unutmayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir