Burun bandı işe yarıyor mu?

Burun bandı gerçek mi

Burun bandı gerçekten işe yarıyor mu diye merak ediliyor. Burun bandı işe yarıyor mu? diye Bende okuyucu yorumlarına baktım. Araştırdım. Genelde işe yarıyor. Ama fiyatının çok pahalı olduğu duyumları var. Ona karşı da Hepsiburada  de olan burun bandı nın uygun olduğu ve bunun da işe yaradığı söyleniyor. Arkadaşlar sizlere de araştırmalarım doğrultusunda Hepsi burada de satılan burun bandını tavsiye ediyorum. Ki bu yüzden oradaki ürün gerçekten işe yarıyor. Bu yüzden de burun bandı gerçekten işe yarıyor demektir.

Burın bandı şikayetleri için ise sadece kemik eğriliği ve burunda biçimsel sorunu olanların takarken yamuk olduğu birinin çalışıp diğer tarafın yapışmadığı veya diğerinin hemen düştüğü şikayetleri mevcut. Bunu da gerçekten iyi şelilde ayarlayanlar olursa bu sorun da ortadan kalkacaktır. Burun bandı gerçek mi diye sorular geliyor. Kullanıcıların %80 çok iyi işe yaradığını geri kalanınında bu biçimsel sorunlardan işe yaramadığını düşünüyor. Ama bakın biçimsel sıkıntısı olanlarda işe yaramıyor. Ama normalde çalışıyor. Diğer burun deliğinde tıkanıklığın açıldığı ama ikinci delikte yapışma sorununun olduğu için hava açmadığını nefeste zorladığını kullanıcılar diyor. Bunu da bizde bir çok yerde gördük.

Burun bandının bir diğer şikayeti de fiyat konusu. Bu fiyat konusuna da BİM el atıp fiyata verip o durumu da düzeltebilir. . Bunu daima yapan BİM her ürüne bu şekilde çalışma yapıyor. Bazen güzel işler çıkaryor. Burun bandını da Bim iyi bir piysa ile satabilir. Geçenlerde de  BİM Apple Kulaklık ve USB kablosu getirmişti. Bunu da bu şekilde yaparak Burun bandı da satan bim hayli satış yapmıştır. Burun bandı gerçek mi diyenlere işe yarıyor mu diyenlere aekadaşlar evet gerçek işe yarıyor diyorum ve sözlerimi sonlandırıyorum.
Son sözlerim. Burun bandı almak isteyenler Hepsiburada.com adresinde breathe right burun bandı alabilir. Fiytı da uygun olduğu için alınmaya değer görüyorum.

One comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir