Bimcell Kurban Bayramı Hediyesi 2017

Bimcell Kurban Bayramı Hediyesi 2017

Bimcell Ramazan bayramında olduğu gibi sahurda olduğu gibi kurban bayramında da kullanıcılarını intenetsiz hediyesiz koymayacaktır. Bimcell operatör sektörüne girdikten sonra da iyi kampanyalar arada bu şekilde hediyeleri hiç bir zaman müşterilerinden esirgemedi bu yüzden bu kurban bayramında da Bimcell hediyelerini dağıtacaktır. Bayramda kimseyi dakikasız internetsiz ve sms siz koyamayacaktır. Kısacası kurban bayramında bizleri hediyesiz bırakmayacaktır.
Bimcell kurban bayramı hediyesi 2017 yılında olacaktır. Bu yıl da Bimcell Sahur Peketi gibi yine kampanya veya hediye olacaktır. Şu anda olmadığı yada ilan edilmediği için sizlere sunamıyorum. Ama ilk fırsatta yazımı yenileyeceğim. Gelecek olan kurban bayramı hediyesi direkt olarak size yazı olarak paylaşılacaktır. Diğer operatörler gibi bimcell de hediye işine dikkat etmektedir. Kullanıcılarını daima hediye yönünden dıyurmuştur. Kullanıcıları gerçekten memnundur. Bimcell zaten yapı olarak da Türk Telekom ( avea) alt yapısını kullanmaktadır. Muhtemelen gelecek olan hediye zaten Türk Telekom içinde ortak  yapılan bir hediye olur. Ki aynı altyapıyı kullandıkları için anlaşmaları beraber yapmaktadırlar. Turkcell ve Vodafone da Kurban bayramı hediyesi yapacaklardır. Onlarada bakmayı unutmayınız

Bimcell hediye internet veya sma veya dakika ne olursa olsun sizlere hemen yazı olarak paylaşacağım. Bu yazının üste kısmına kırmızı yazı ile güncelleme yapacağım. Şimdilik kurban bayramı için Bimcell in belirlediği paket bulunmamaktadır. Ki erken olduğu için ilerleyen tarihlerde bu hediye paketi paylaşılacaktır. Unutmayınız ki yazımın üzeri kırmızı yazı ile yazıyorsa paket detaylarını ve kullanım koşullarını yazmışımdır. Şimdilik sadece bekliyorum. Bimcell hediye internetini hediye dakikasını hediye mesajını hepsini karma paket olarak sunacaktır. Bende onu sizlere hemen güncel yazı olarak yazacağım. Bimcell bizleri gerçekten düşünmektedir. Kullanıcılar olarak Bimcellden şikayetçi olan kimse tanımıyorum desem yalan olmaz. Ama dedim ya neyse sözlerimi 2017 yılında kurban bayramında verilecek olan Bimcell Bayram hediyesi ile devam ettirmek yazımı güncellemek dileğiyle sonlandırıyorum. Blogumu izle butonu ile izlemeyi unutmayın.  Galaxy Note 8 Telefonu Fiyatına göre Nasıl olduğunu yazdım. Bakmayı unutmayınız. Aşağıda da izle butpnumuzdan blogumu izlemeyi unutmayınız.

3 thoughts on “Bimcell Kurban Bayramı Hediyesi 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin