Bayram için Araç kiralayacağım

Bayram için Araç kiralayacağım

Bayramda tatile gitmeyi düşünüyordum. Ya otobüsle gitmeyi istemiyorum. Araç kiralamak daha güzel olacak. Araç kiralayınca daha iyi oluyor. Aracımıda tanıdık bir rent a car var oradan alıyorum. Her zaman. Ama online araç kiralayan yerler de var. Bayramda araç kiralama kampanyaları da var. Benim ise tanıdığım arkadaşım olduğu için ondan araç kiralayıp kendim tatile gideceğim.  Bayramda eğleneceğim. Arkadaşlarla gezeceğim. Ailemi göreceğim. Bir de bunları yaptıktan sonra da tekrar tatile gideceğim.

Otomobil kiralama için senede sanırsam imza atıyoruz. Açık senet. Onları ayarlarız artık. Daha sonra da yola çıkarım. Antalya Tatil Şehrine giderim. Bayramı orada geçiririm. Kiraladığım otomobil ile orada her yeri gezerim. Kilometre sınırı varmı bilmiyorum. Onu anlaşırım. Varsa öyle bir şey. Aracımı kiralıyorum sonuçta gezeceğim. Araçla baya istediğim yeri.  Tatilimi yapıp geleceğim.

Sizlere bu ara bayram için araç kiralarken dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Dolandırıcılar attı. Sakın önceden peşinat göndermeyin. Gelince paranızı yatırın. Aracı görüp alıp parayı o zaman verin. İnternet üzerinden online satışı yapanlara asla güvenmeyin. Tamam iyileri kötüleri var ama siz siz olun online kiralama yada kredi kartı ile kiralama yapmayın. Bu sistem dolandırıcılık sistemi olabilir. Bayram bayram başınız ağrımasın. Diyeceklerim bunlar.

Bu gün haberlerini gördüm. Yurt dışından bile gelecek olanlar bayram için aracı kiralıyormuş. Aman deyim bu dolandırıcılığa düşmeyin. Mağdur olmayın. Kiralamayın. Kiralayınca da sadece ayırtın arabayı. Başkasına veririm diyorsa da peşinatı göndermeyin verin deyin. Adam zaten ondan sonra sizinle irtibatı koparacaktır. Araba mı yok size en kötü daha yüksek araca binmez bir alt modele başka bir rent a car da binersiniz. Hepsi bu olur. Aman deyim araç kiralarken otomobil kiralarken sakın ola peşinat yada kirayı ödemeyin. Kontratı yapın aracı görün sonrasında kiralayın. Parayı ödeyin. Başınız ağrımasın arkadaşlar. Bu günde anlatacaklarım bunlar. Diğer yazım için bekleyiniz lütfen. Görüşmek dileğiyle.

3 Yorum

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin

昵称
  1. Pingback: Hyundai Santa Fe 2018 özellikleri neler? - Nuri ÖZKAN

  2. Uz Dr Hakan

    güzel yazılar için siteme bekliyorum

    1. Nuri ÖZKAN

      Peki hemen geliyorum. ☺️