2017 Güneş Tutulması Ne zaman Nerede olacak?

2017 Güneş Tutulması Ne zaman Nerede olacak ?

Güneş tutulması ayın gün içerisinde güneşin önüne geçmesinden gerçekleşen bu olay nerede gerçekleşecek diye herkes merak ediyor. 2017 Güneş Tutulması Ne zaman Nerede olacak En net güneş tutulması 2017 yılında Amerikada gerçekleşecek. 2017 güneş tutulması ne zaman gerçekleşecek diyenlere ise 21 Ağustos 2017 de Amerikada gerçekleşecek. Bunu en net Amerikada görüleceği için orası diyoruz. Ayın güneşin önünde geçtiği bu doğa olayına güneş tutulması denilmektedir Bu arada Türk Telekom 2017 Kurban Bayramı hediyesine bakmayı unutmayın. .

2017 yılında güneş tutulmasını Türkiyeden görebilecek miyiz? Hayır göremeyeceğiz. Ama yaklaşık şekilde görebiliriz.  Ama güneş tutulması Türkiyeden görünmeyecek. Peki bu tutulma saat kaçta gerçekleşecek? Türkiye saatiyle güneş tutulması saat 21:44 te gerçekleşecek.  Şimdiden Amerika halkı bunun için hazırlıklarını tamamladı. Seyahat yapmaya bile başlandı. Otellerden yer ayırıldı. Sahil ve kenar kasabalara insanlar yola çıktı. Akın akın yollara düştü bile Amerikan halkı. Bu tür şeylere merakları olan Amerikan halkı bu tür olayı kaçırmak istemez.

Bu tarz şeylere ilgisi olan amerika halkı 2017 Güneş Tutulmasını kaçırmayacaktır. Biz olsak bizde kaçırmazdık. O ayrı mesele diyebiliyorum. Burada da bilmem kaç yılda bir gerçekleşiyordu. Onu da yaklaşık 7-8 yıl önce yaşamıştık. O günü belki bizden sonra çocuklarımız görecek. Ama bizler daha göremeyeceğiz belki? Kim bilir. Neyse sözlerimi burada bitirmek istedim. Bloguma alttaki izle butonu vasıtasıyla abone olmayı unutmayınız. Bu arada sizin  Mega Holdings Sahtekarlığı adlı yazıma bakmanızı tavsiye ediyorum. Bu tür olaylara inanmayın.

3 Yorum

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin

昵称
  1. Pingback: Tereson Sprey Gerçek mi? Faydası var mı? - Nuri ÖZKAN

  2. Esra Takım

    güneş tutulması güzellikler getirsin 🙂

    1. admin

      Hadi inşallah dünyaya yeni bir ışık getirsin enerji getirsin ☺️