Kaymakam Maaşları 2018

Kaymakam Maaşları 2018

Kahmakam mülki amir olarak ilçelerde görev yapan doğrudan yönetimin çalışanıdır. Kaymakam olmak isteyenler ve maaş miltarını merak edenler için bu haberi paylaşacağım. Kaymakam da 2018 yılında maaşları merak edilen kadrolardandır. Kaymakam maaşları 2018 yılında ocak ayı ve temmuz zammı ile net ne kadar onu sizinle paylaşacağım. Kaymakam  da mülki amir olarak ilçede en yatkili kişi olarak görev yapmakta. Atamaları direkt cumhurbaşkanlığı tarafından atanıyor. Kaymakam maaşları da bu yüzden hep merak ediliyor.

Ülkemizde maaşlar gayet iyi bir seviyeye gelmişkem vatandaşlar veya kaymakam olmak isteyenler kaymakam maaşlarını merak ediyor. Şimdi sizlere Ocak 2017 de bir kaymakam maaşları 5.691 ₺ dir. Bunun evli vs hesaplamalarla ulaşılan bit maaştır. Şimdi ise sizlere 2017 Temmuz Zammı ile Kaymakam Maaşı tam olarak 247 ₺  artış ile tam olarak 5.848 ₺ olarak hesaplanıyor. Buradaki Temmuz Zammı ile birlikte olmaktadır. Artı birde buna eflasyon zammı eklenirse bir o kadar daha eklenecektir. Yani eğer eflansyon zammı Temmuz ayında yansıtılırsa maaşlara bu Kaymakam Maaşı net olarak 6.000 ₺ nin üzerine çıkacaktır.

Kaymakam maaşı gayet iyi bir seviyede olmaktadır. Yapılan işler ve görevler düşünüldüğünde de kahmakam için bu maaş ideal görünüyor. Her gününü davete her gününü bir olula her gününü bir iftara davet edilerek geçirilen bir hayattan sonra artı birde iş yükünün vermiş olduğu stresten dolayı da olsa bu maaş gerçekten bir kaymakam için ideal hatta az bile diyebilirim. Bu yüzden Bir kaymakam maaşı gerçekten hakkı olarak verilmekte.  Kaymakam olmak isteyenlere ise tavsiyemiz gerçekten de bu meslek yapılacak ve saygınlığı olan bir meslek tavsiye olarak kaymakam olmanızı tavsiye ederim. Bu arada 2018 yılında Astsubay Maaşları  ve  Komiser Yardımcısı Maaşları ne kadar onu da yazılarıma bakarak görebilirsiniz.

5 thoughts on “Kaymakam Maaşları 2018

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin