Xiaomi Mi Max 2 İddialı Geliyor

 Xiaomi Mi Max 2 İddialı Geliyor!

Xiaomi Mi serisi ile başlayan kalite yolculuğuna Max serisi ile devam ediyor. Yeni çıkaracağı Xiaomi Mi Max 2 Serisi ile daha da sevilmeyi, piyasayı daha da kasıp kavurmayı amaçlıyor.  Xiaomi Mi Max 2 özellikleri ile şahane özelliklere sahip olarak gelecek. Xiaomi gerçekten Türkiye piyasasına geç ve sonradan giren fakat kendisini başarılı ve fiyat kalite oranında da kanıtlayan ve gerçekten iyi bir kullanım sunan telefon üreticilerinden birisidir.

Xiaomi mi serisi ile de kaliteyi bir bir arttırmış daha sonra da mi max serisi olan geniş ekran telefonları üretmiş ve sevilen ürünler ve dayanıklı ürünler piyasaya sunmuştur. Şimdi ise Max 2 serisini piyasaya iddialı bir şekilde sunmaya hazırlanmıştır. Max 2 serisi genel manada en iyi özellikleri beraberinde getirecek gibi görünüyor. Max 2 serisi iddialı geliyor. Gerçekten iyi ve tasarımı harika cihaz olacak. Xiaomi Mi Max 2 performans bakımından da çok iyi bir yapıya sahip olacak. Piyasada 4 GB RAM bulunan telefon parmakların sayısını geçmez. Bu da o telefonlardan birisi olacak.

Xiaomi Mi Max 2 Özellikleri Neler ?

Xiaomi Mi Max 2 özellikleri neler diyenlere Android 6.0 ile gelecek olan ve   4 GB RAM, 6.4 Ful HD ekran ile gelen Xiaomi Mi Max 2 Snapdragon 625 işlemci, 2.2 Ghz hız değeri sunacak. İşlemciye ise eşlik eden Andreno 506 Grafik işlemci olacak. Zaten Snapdragon işlemci serisine genelde Andreno Grafik işlemci eşlik ediyor. Kamera ve görünürlük olarak ise 11 MP 4K kayıt özelliği ile ana kamera, 5 Mp geniş açılı ise selfie kamerası olacak. Bu telefonda kamera MP düşük demeyin. Bu sadece değer olarak düşük. Kaliteli ve iyi fotoğraflar çekiyor. Sadece değer olarak İphone firması gibi düşük gösteriyor. Fakat kamera fotoğraf ve video kaydı iyi derecede güzel olur.

Xiaomi Mi Max 2 Fiyatı Ne Kadar olur?

Xiaomi Mi Max 2 fiyatı ise beklendiği gibi piyasadaki kendisine eş değer özelliklere kıyasla çok uygun olacaktır. Piyasa da Xiaomi Mi Max serisi şu anda internet sitelerinde 1300 ₺ civarında olduğundan dolayı Xiaomi Mi Max 2 serisi ise 1899 ₺ civarında bir etikete sahip olması bekleniyor. Xiaomi Mi Max 2 fiyatı ne olur ne kadar olur diyenlere tahminim 1800 ₺ ile 2100 ₺ arası olur diye düşünüyorum. Ama fiyat kalite ve performans açısından bakarsanız gerçekten almaya değer cihaz olarak tavsiye ediyorum. Bu fiyata piyasa da bu cihaza eş özelliklere sahip cihaz bulunmamaktadır. Özellikle belirtmek istedim. Xiaomi Mi Max 2 fiyatı açısından da çok ideal bir şekilde piyasaya sunulacaktır.

Xiaomi Mi Max serisinden sonra Max 2 serisi kendini piyasada kanıtlayacaktır. Benim güvendiğim bir markadır. Gelecekte en çok kullanılan telefonlardan olacaktır. Hatta bu fiyatlara çıkarsa da piyasaya sağlam girecektir. Bu da Xiaomi Mi seriler olsun Xiaomi Mi Max serileri olsun daha fazla sevileceğe benziyor.şimdilik Xiaomi telefonu için söyleyeceklerim bu kadar. Bu özellikler de değişebilir. Bunlar kesinleşmemiş ama olması muhtemel özellikler olarak biliniyor. Daha farklı Xiaomi telefonları geldikçe yada Xiaomi Mi Max 2 telefonu piyasaya çıktıkça sizleri haberdar edeceğiz.

Teknoloji ile ilgili diğer yazılarımızı görmek isterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz.

Lütfen paylaşmayı unutmayınız. Xiaomi Mi Max serisi ve Xiaomi Mi serisi kullananlar varsa yorumlarınız alabiliriz. Yeni telefon alacaklara tavsiyeniz neler?

2 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir