WhatsApp İçin Süper Özellik Geliyor !

 

Whatsapp Gönderilen Mesajı İptal Etme Özelliği ile Daha da gelişiyor

WhatsApp İçin Süper Özellik Geliyor  WhatsApp için bir özellik daha duyuruldu. Bu özellik ile WhatsApp ta artık yanlış yazılan veya yanlış gönderilen mesajı geri çağırabileceksiniz. WhatsApp bu özelliği şu anda beta olarak duyurdu. Yakında gelecek güncelleme ile tüm WhatsApp kullanıcılarının telefonunda olacak. Şu an WhatsApp Beta uygulamasında kullanılan bu özellik yanlış yazılan mesajı 5 dakika içerisinde iptal edebileceksiniz. İnstagram gibi sosyal uygulamalarda bulunan bu özellik artık WhatsApp içinde aktif olacak.


WhatsApp devrim gibi bir güncelleme ile bu özelliğiniz sunmaya başlayacak. Gelen ilk güncellemenin bu olacağı söyleniyor. WhatsApp mesajı iptal etme gayet iyi ve yerinde bir özellik olacak. WhatsApp üzerinden gönderilen mesaj yanlış olunca geri dönüşü yoktu. Basen yanlış anlaşılmalara meyil ediyordu. Fakat bu güncellemeden sonra konuştuklarınızla tartışma yaşamadan WhatsApp gönderilen mesajı iptal edebileceksiniz. Yani eskiden daima şu sorular sorulurdu bana. WhatsApp Gönderilen Mesajı iptal Etmenin Bir yolu var mı ? Diye fakat eskiden bu mümkün değildi. Şimdi WhatsApp için bu özellik beta olarak deneniyor. İlk güncelleme işe geleceği söyleniyor. Aksilik be sistemde sorun olmazsa ilk güncellemede geleceği kesin gözüyle bakılıyor.


    WhatsApp Giden Mesajı silme yada İptal etme olarak bilinen bu özelliği ile bir hayli svilecek ve bekleniyor. Beklenen bu özellik belki çok hayat krtaracak gibi görünüyor. Beş dakika içinde yazdığınız bu mesjı çağırma tekrar silme veya ger çağırma diyevileceğimiz bu özellikle gayet güzel olacak. Whatsapp atılan mesajı iptal etme belki bir çok ilişkiyi kurtaracak gibi görünüyor. WhatsApp gelen güncellemelerle bir bir eksik özelliklerini tamamlamaya devam ediyor. Gelen özelliklerle görüntülü görüşme, önce sesli görüşme ve okundu özelliklerinden sonra bu özellikte çok beğenecek gibi görünüyor.

 

Bu yönden güncellemeyi daima seven Whatsapp uygulaması yönetimi şimdi de mesaj iptali için güncelleme verecek. Bu özellik işe atılan mesajlar iptal edilebilecek 5 dk geçmeden iptal edilebilecek. Whatsapp diğer yazılarım İçin buraya bakabilirsiniz. Dilerseniz de İOS İçin Whatsapp İndirin yada Android İçin Whatsapp indir üzeirnden Whatsapp indirebilirsiniz. Bu özellik için de gelecek olan güncellemeyi beklememiz lazım. Gelecek ilk güncelleme Whatsapp mesajı iptal etme özelliğidir. Bunu da belirterek yazımı sonlandırıyorum. Sizde yazımı beğendiyseniz hemen altta bulunan paylaş butonlarından paylaşmayı unutmayınız. Bu özellik hakkında düşünceleriniz neler? Faydası olur mu?  Birde yanlış gönderdiğiniz mesaj yüzünden sevgilinizden ayrıldınız mı ? WhatsApp İçin Süper Özellik Geliyor

2 Yorum

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin

昵称
  1. Pingback: Whatsapp ücretli mi oluyor - Nuri ÖZKAN

  2. Pingback: Whatsapp Yeni Rekor - Nuri ÖZKAN