Turkcell Sahur Paketi 2017


Turkcell Sahur Paketi 2017

Turkcell Sahur Paketi 2017 de de devam etmekte. Türkiyenin en büyük GSM şirketi olan Turkcell bu ramazanda da Sahur Kampanyasını yaptı. Sahur Paketi adında olan kampanya iki ya da üç aşamalı olarak kampanyaya katılım kabul ediyor. Turkcell Sahur Paketi 2017 de sunulan bu kampanya ile 02:00-06:00 arasında kullanma imkanı sunuyor. 11 ayın sultanına özel paket sunan Turkcell kendisi gibi büyük bir kampanya ile bedava internet kampanyası ile karşınızda. Yani Sahurda bedava İnternet kullanacaksınız. Bunu da Türkiye nin en büyük operatörlüğü data hizmetlerinde. Hemde Facebook, Twitter veya İnstagramda kullanma zorunluluğu da bulunmadan. Her data hizmeti için geçerli olan internet yani Turkcell Sahur Paketi 2017 yılında da büyük bir karılım ile devam ediyor. Sadece Ramazan boyunca geçerli olan bu paket ile sahurda zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
Turkcell bu ramazan döneminde ayrı ayrı paketler hazırladı. Turkcell Sahur Paketleri 2017 yılında şu şekilde

10 GB internet Paketi ?

Turkcell ramazanda en büyük data paketini almak için hemen zaman kaybetmeden başvurmanız gerekmektedir. Turkcell 10 GB İnternet Paketini kapmak için elinizi çabuk tutun. Turkcell in koymuş olduğu ön kabul şartından olan Bip ile 50 kişiye ayrı ayrı öesaj gönderen ilk 200.000 kişiye 10 GB bedava internet vereceğini açıkladı. Ramazan boyunca kullanacağınız bu paketi BİP ile 50 kişiye mesaj gönderme kaydıyla alabilirsiniz. Hemen elnizi çabuk tutun Turkcell 10 GB İnternet Paketini kaçırmayın. Daha sonra bunu yapıp ilk 200.000 dışında kalırsanız da ay boyunca 3 GB interneti kullanıyorsunuz. Yani hemen BİP uygulamasını edinin. Ve kullanmaya Mesaj göndermeye başlayın.

2 GB İnternet Paketi

Turkcell 2 GB internet Paketi ile BİP uygulamasından sadece 2 kişiyemesaj  göndermeniz yetecektir. Bu gönderimden sonra Turkcell 2 GB İnternet Paketi hattınıza tanımlanacaktır. Bunu da rqmazan boyunca bir ay kullanabilirsiniz.
Ramazan Haftalık 2 GB İnternet Paketi
Turkcell den kampanya yağmuru bu ramazanda devam ediyor. Siz de ramazan boyunca kullanacağınız haftalık 2 GB İnternet Paketini almak için BİP uygulaması üzerinden 25 ayrı kişte mesaj göndermeniz yetecektir. Hemen zaman kaybetmeden Bip üzerinden herkese mesaj atmaya başlayın. Kampanyayı kapmaya çalışın.
 Sahur paketi Resmin altında…

Sahur Paketi 2 GB

Son olarak te Ramazan Ayında Sahurda kullanacağınız 02:00 – 06:00 asaatlerinde kullanacağınız 2 GB İnternet paketi ile sevdiklerinize sahurda mesaj atabileceksiniz. Çok kapmsamlı bir Ramazan paketi ve Sahur paketi ile karşımıza çıkan Türkiye nin en büyük GSM operatörü olan Turkcell bu yılda hediye internetleri dağıtmaya devam ediyor. Bunu da kazanmak için 5 farklı kişiye Bip uygulaması üzerinden Mesaj atmanız yeterlidir.

2 thoughts on “Turkcell Sahur Paketi 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin