Transformers 5 Son Şövalye Fragmanı Yayınlandı

Transformers 5 Son Şövalye Fragmanı Yayınlandı

Transformers 5 Son Şövalye fragmanı yayınlandı. Transformers 5 Son Şövalye filmi 23 Haziran 2017 de gösterime girecek. Bu filmin hazırlıklarına 2016 da başlanmıştı. Bildiğiniz üzere dev bütçeler harcanan filmde Transformers serisinin robotları yer alıyor. Bu Transformers serisinin iyi filmi olacak galiba. Bu şekilde bakılan fragmanı beğendim. Transformers serisinde beğendiğim bir film olacak. Son şövalye serisi Transformers filmlerine iyi bir gişe getirebilir.
Transformers 5 Son Şövalye filmi ile gişeden bir hayli hasılat elde edebilir. Transformers 5 franmanını da paylaşacağım. Oradan bakın ben çok beğendim sizde beğenin. Transformers 5 filminde oyuncularını merak edenlere de detaylı bilgileri paylaşacağım.

Transformers 5 Son Şövalye Oyuncu ve Yönetmeni

 

Yönetmen  koltuğunda  ise Michael Bay oturuyor. Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor. Bu seride gerçekten bir hayli beklenti var ama bakalım bu beklentiler gerçek olur. Bu arada transformers oyuncuları ve yönetmenleri ile sağlam bir kadro görüntüsünde. Bu kadrodan iyi bir performans bekleniyor. Sizde filmi ve fragmanı beğenirseniz yorum yapmayı unutmayın.

Transformers 5 Son sövalye filmi fragmanı nasıl yorumlarınız neler bizim paylaşmayı unutmayınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin