Sora Tasty Blogger Teması İndir

12

 

Sora Tasty Blogger Teması İndir

Sora tasty Blogger temalarından en iyi denen ve mobile kalitede yapılmış, gelişmiş mobile stabilizasyonu ile iyi denecek kalitede yapılmış temalardır. Sora Tasty Blogger Teması İndirk isteyenler, Blogger temalarından seçim yapmak isteyenler bu temayı seçebilirler. Bende bu temayı şu anda kullanıyorum. Gayet memnunum basit ve yerleşim palanı da gayet Güzel reklama da uygun yapısı ile gayet de kullanışlı durumda. Sora Tasty Blogger teması bildiğimiz gibi adından da anlaşıldığı üzere Sora Templates yapımcısından çıkma bir tema. Genelde Soranın yaptığı temalar Seo uygunluğu ile diğer tema üreticilerine nazaran daha fazla indirilen ve sevilen bir tema üreticisi konumunda Sora Templates.
Blogger paneline girip tema yüklemeyi hepimiz biliyoruz umarım. Sora Testy temasını indirdikten sonra xml olan uzantılı bir dosya vardır onu çıkarın. Sora Testy yazan xml uzantısında olanı çıkarın ve sonra Blogger tema kısmından yedekle veya geri yükle kısmında açılan sayfadan dosya seçe tıklayıp çıkardığımı xml dosyasını seçip yükle seçeneğinden yüklemeyi yapıyoruz. Daha sonra bakıp sitemizin kurulduğunu ise açıp blogu bakarak anlayabiliyoruz. Bu temalarda az çok düzenleme bilmeniz gerekiyor. Onu da bilimce yavaş yavaş öğrenince zorluk ortadan kalkıyor. Sora Testy temasını aşağıdan link vereceğim. Blogger panelinize girip kırmadan birazdan demosunu atacağım bakıp ona gore kurabilirsiniz. Hatta benim sitemde de Sora Testy teması var. Buna da bakabilirsiniz. Temayı sevenlere demo linki de indirme linki de verdim. Oradan bakım Sora Testy Blogger temasını indirebilirsiniz. 2017 en iyi Blogger temaları içerisinde de adını yazdım. Oradan da bakabilirsiniz. En iyi Blogger Temaları
Sora Testy Blogger teması indir adlı yazımızda sizlere kendi blog temamı gösteriyorum aman deyim cidden kaçırılmaz bir tema. Beğendim Seo da blog için önemli biliyorsunuz. Bu tema hem de seo uygun şekilde tasarlanmış ve mobile optimizasyon da gayet başarılı olmuş eline sağlık Sora Templates . Senin çabaların ile Blogger sisteminden keyif almaya başladık. Tema sahibi olmaya başladık. Bloggerin hazır temalarına şablonlarına kalsaydık işimiz yaştı gerçekten.
Sora Testy Blogger temasını indirmek veya demosunu denemek isteyenler aşağıdaki linke bakıp ona göre indirsinler.
Sora Testy Tema Demo
Sora Testy Tema Ücretsiz İndir
Sora Testy ücretli tam sürümü İndir

 

Eğer yazımı beğendiyseniz yada temayı yorum yapmayı ve hemen bu alttaki paylaş butonundan paylaşmayı unutmayın.
👇 👇 buradalar Paylaşma butonları 😊  Hiç zor değil hem de hiç 🤓

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir