Maraş’ta Dondurma Nerede Yenir

Maraş’ta Dondurma Nerede Yenir?

Maraş denince akla gelen en güzel şey dondurmadır. Kahramanmaraş bir dondurma şehridir. Maraş’ta Dondurma Nerede Yenir Güzel keçi sütünden yapılan ve kalitesiyle yedikçe yiyesinizin geldiği Maraş Dondurması Kahramanmaraş ta nerede yenilir onu anlatacağım. Maraşta dondurma nerede yenilir? Diye merak edenlere bu haberi yaptım. Bu haberimi de Kahramanmaraş ta gezdiğim sırada bir yerde dinlenirken yazıyorum.
Sizler bu tavsiyemi unutmayın derim. Orada dondurma yemiş birisi olarak en çok beğendiğim dondurma yapan yeri söyleyeceğim.   Benim beğendiğim en güzel yer Mado oldu ve Akdo maraş dondurması nerede yenir diyenlere tavsiyem iki yer oldu. Trabzon caddesinde bulunan Akdo ve Mado  burada yapılan dondurmaları ben çok beğendim. Birde sizlere başka dondurmacı da  Maraş’ta pastane tarzında olan Kervan Pastanesi de dondurma işinde gerçekten iyi di. Sırasıyla dondurma olarak nerede yenir diyorsanız;
  1. Mado
  2. Kervan
  3. Akdo
Buralar Maraşta dondurma yemek için ideal olan dondurmacı veya dondurmacı pastaneler olarak paylaştım.  Maraş’ta buralarda dondurmayı severek ve kaliteli şekilde yiyebilirsiniz. Buradaki dondurmalar özellikle tatlı ve kaliteli olan yerlerdir. Aksi koku veya tarında değişik aroma olmayan saf Maraş Dondurması ‘nı bu mekanlarda yiyebilirsiniz.  Maraş’ta Dondurma nerede yenir? Diye yazdığım bu yazıya ekleme yapmak isteyenler yorum olarak tavsiyelerinizi, dondurma mekanlarını yazabilirsiniz.  Umarım mekanlara gidince dediğim kadar vardır diyeceksiniz. Şimdilik hoşçakalın.

1 Yorum

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin

昵称
  1. Pingback: Diş ağrısı nasıl geçer - Nuri ÖZKAN