Kırmızı iPhone 7 Alev Çıkardı !

Kırmızı iPhone 7 Alev Çıkardı !

Kırmızı iPhone 7 Apple severlerin hatta elma severlerin desem daha mantıklı gayet çılgın kullanıcılara sahip olan iPhone severlere özel tasarlanan iPhone 7 nin kızmızı olanı yani Red iPhone 7 şimdiden çok satılmaya başladı. Kırmızı iPhone 7 ile çılgın Apple severler, iPhone severleri daha da çılgınlaştırmak için üretmiş. Bunu alanlar kıpkırmızı iPhone ile gözleri üzerine çekmiştir.

Kırmızı iPhone 7 nerelerde satılıyor?

iPhone 7 serisi bu ara iki tane net renk ile çok seviliyor. Bir siyah bir de kırmızı olan iPhone 7 şu an en fazla ilgi duyulan telefon. Ama siyah daha fazla ilgi duyuyor. Diğer iPhone serilerinden alışık olmadığımız iki renk ile iPhone 6 ve iPhone 6S den daha farklı görünüş ile daha da seviliyor. Bildiğimiz üzere zaten Apple firmasının ürünleri daima bir ilgi ile çıkıyor. Beklentiler olarak gelen bu iPhone serileri çok satış rakamlarına ulaşıyor. Bu günkü konumuz ise Kırmızı iPhone 7 bu iPhone serisi de net kırmızı ve alev gibi bir görünüme sahip. Bu telefonun online site ile yani Hepsiburada gibi siteler veyahut Vatan Bilgisayar  bayiilerinden ya da  Media Markttan  alabilirsiniz. Bende ikisini de denedim çıkan iPhone kaliteli ve beklediğim gibi harika çıktı. Sizde güvenle alabilirsiniz.

Kırmızı iPhone 7 ateşe dayanıklı mı?

İşin espirisi Olsa da alev gibi rengi ve kan kırmızısı rengi ile iPhone 7 serisi baya güzel görünüme sahip. Kırmızı iPhone 7 dayanıklılık testlerini de başarılı bir şekilde geçen telefonlardan. Yani iPhone serileri genelde sağlam telefonlar üretiyor. Bu da zaten Apple in ana felsefesi durumuna geldi. Telefonu önce sağlam olsun diye üretiyor. Daha sonra özellikleri koyup piyasaya sürüyor desek yeridir. İPhone 7 red ile yani kırmızı iPhone 7 ile anılarınız gerçekten daha canlı duracak. Dışarıdan elinizdeki İPhone alımlı duracak ve sizler göz önünde olacaksınız. Bunların hepsi Red iPhone 7 ile mümkün. Zaten Apple markası kendine has renk seçenekleriyle de bu kulvarda kendisini ispatlamıştı. Benim sizlere tavsiyem iPhone olacaksa kırmızı olsun. Bence olursa da kırmızı iPhone 7 serisi bir diğer adı ile Red iPhone 7 telefonunu Hepsiburada.com’dan alabilirsiniz.  iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak? 

iPhone 7 Red yani Kırmızı iPhone 7 alıp kullananlar varsa lütfen yorum yapmayı unutmayın. Düşünceleriniz neler?
Paylaşmayı unutmayı Paylaş butonları aşağıda mevcut

1 Yorum

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin

昵称
  1. Pingback: İPhone 8 Ne Zaman Çıkacak - Nuri ÖZKAN