iPhone Müzik Yükleme Nasıl Yapılır ?

İPhone Müzik Yükleme nasıl olur?

İPhone telefonlar sıradan android telefonlar gibi direkt bilgisayardan yükleme özelliğine kapalı bir telefondur. Bu sa ekstra bir güvenlik demek oluyor. Güvenlik sorunlarıyla karşılaşmamak için Apple kullanıcılarına bu özelliği koymuyor. Ama iTunes adlı program ile bilgisayardan iPhone müzik yüklemeyi yapabiliyorsunuz. iTunes yardımı ile bunu yapmak olanaklı hale geliyor. iPhone kullanımı kadar güvenliği de ön plana çıkıyor. Zaten Apple şirketinin en beğenilen özelliği bu olarak biliniyor. Bu gün sizlere iPhone’a Bilgisayar üzerinden nasıl müzik yükleyeceğimizi anlatacağım. Öncelikle yanınızda özellikle şarj aletindeki usb kablosunun olması gerekiyor. Bu da kısa bir not iPhone müzik yükleme yöntemi için de bilgisayar , usb kablo, iTunes ve iPhone telefon gerekiyor.
Şimdi sizlere iphone müzik yüklemeyi resimli olarak anlatacağım.
1) Bilgisayarımıza iTunes adlı programı bulup indiriyoruz. Buradaki link üzerinden size en son sürümlerin yer aldığı iTunes uygulamasını gösteriyorum. Lütfen buradan girip iTunes uygulamasını indirin. Bilgisayara dosyayı kurarak programı çalıştırın. Çalışan programı açın
2) İTunes programını kurup iPhone  telefonu  kablo ile bilgisayara bağlayın bağladığınızdan emin olun ve bağlantıya bakın bilgisayar okumamış olabilir.
3)Daha sonra ise emin olduktan sonra iPhone seçeneğine tıklayın. Daha sonra çıkan ekrana ise Müzik ve Videoları elle yönetin adlı seçeneğe tıklayın.
4) Bu işlemden sonra da çıkan ekranda “Uygula” kısmına tıklayıp devam ediyoruz.
5) Bu aşamadan sonra ise iPhone yüklemek istediğiniz müzik ve videoları sürükle bırak yöntemi ile seçip atmak olacaktır. Bu aşamada istediğiniz tüm müzikleri bilgisayardan iphone telefona göndermeye devam edin ve tamamlayın.
Merak edenlere özel yazı bakabilirsiniz
Not : İPhone telefona iTunes ile müzik gönderirken sorunlar olabilir. Gönderilmeyen müziklerde sorun vardır. Defalarca denemeyin. Ya indirme sorunu vardır. Videodan dönüştürme mp3 tür. O yüzden sorunlar olabilir. Aldırmadan diğer müziklerinizi yüklemeye devam edin.
6) Bu aşamadan sonra ise yüklediğiniz müzkleri tamaladıktan sonra ise “eşzamanla ” dedikten sonra Bilgisayardan iPhone telefona müzik gönderme işlemi tamamlanacaktır.
Önemli :  Eskiden olan müziklerinizi silmemek istiyorsanız bu eşzamanla butonuna basmayın. Yoksa eski müzikleinizi siler. İPhone Müzik yükleme işini bitirmiş bulunuyoruz. Daha sonra güvenli çılart seçeneği ile telefonumuzu çıkarabilirsiniz.

One thought on “iPhone Müzik Yükleme Nasıl Yapılır ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin