GT nedir?

GT nedir?

GT nedir? GT nasıl olur? İnstagram GT nasıl olur? İnstagram GT nedir?

GT nedir ? GT nerede kullanılır ? GT instagram nedir? İnstagram GT ne demek? İnstagram gt nasıl yapılır? Bu gün sizlere bu konuyu anlatacağım. Özellikle takipçilerimizin GT nedir ? Sözleri üzerine bu yazıyı yazmaya karar verdim. GT terimi ne demektir ? Sosyal medya ile hayatımıza giren kısaltmalar arasında bu en başta olanlardan DM den sonra ikinci sıradadır. Bir başka yazımda da sizlere sosyal medya ve teknoloji ile lügatımıza giren kısaltmaları anlatacağım. Bu gün ise GT nedir ? GT ne demektir ? Onu anlatacağım. İnstagram ve Twitter ile hayatımıza giren GT kelimesi Geri Takip anlamına gelmektedir. İnstagram Geri Takip ve Twitter Geri takip olarak iki tane geri takip yani GT kullanılan sosyal platform vardır. Geri Takip kısaltmasını da instagram ve Twitter üzerinde hızlıca yazmak ve kolayca anlaşabilmek adına bulunmuş bir terim. Yani birbirlerini kolayca takip edip GT yazıp kaçmak olayından sonra çıkan bir terim. GT terimi bu kolay anlaşma ve geriden hızlıca gelen yakibini beklemesi için oluşmuş bir kısa terimdir.

GT nedir? Sizlere bunu anlattım. GT Geri Takibin kısaltılmasıyla oluşan baş harflerden gelmektedir. GT denilmesinin sebebi ise sadece daha kolay ve basit olmasıdır. Bu takip olayları hızlı ve ani olduğu için acele eden bireyler birbirine bu kısaltmayı kullanıp kaçmaktadırlar. Bundan dolayı GT de DM gibi bir anda meşhur olmuş bir terimdir. 

İnstagram GT nasıl yapılır? 

Instagram GT yani İnstagram Geri Takip nasıl yapılır? Sizlere onu anlatacağım. İnstagramda belli başlı bir kurallar üzerimde dönen bir sosyal platformda Geri takip olayına takılmadan nasıl takipçi artırılır. İnstagram hesabını kapatmadan yada ceza yemeden nasıl takip edilir. Geri takip beklenir. Onu anlatacağım. İnstagramda 200 kişi sınırı bulunmakta. Sizde instagramda fenomen veya meşhır olmak istiyorsanız eğer günlük 200 kişi sınırına ulaşmadan takiplerinizi yapmanız gerekiyor. Başkaları sizi takip ediyorsa eğer bu 200 kişiden fazla olbilir. Ama siz 200 kişiyi takip ettikten sonra daha fazla kişiyi takip edemiyorsunuz. Bu arada aynı anda 200 kişiyi de takip etmeyi bırakamıyorsunuz. Yoksa ceza olarak kapnabiliyor veya instagram hesabınızı kalıcı veya geçici olarak kapanabiliyor.  Sizde sayarak kişisleri takip edin 190 tane ve aynı anda takip ettiklerinizin geri takip yapanları da aç190 kişis bırakabilirsiniz. Hani ymı anda yaklaşık 380 kişiyle takip veya takipten bırakmayla uğraşmış olursunuz. Bu da instagram için sorun olmayacak hesabınız kapatılmaycaktır. İnstagram GT nasıl yapılır size onu anlattım umarım beğendiniz. Bu arada size de Diğer yazım olan Dm nedir ? yazısına bakmayı unutmayınız. 

Yorum Yaparak Destek Olabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder