En İyi Ekrana Sahip Telefon Hangisi

En İyi Ekrana Sahip Telefon Hangisi

Araştırmalar sonucunda dünyanın en iyi ekranı hangi telefonda? Dünyanın en iyi ekranına sahip telefonu hangisi? En iyi ekrana sahip telefon hangisi seçildi? Bunlarla ilgili yazımı yazıyorum. Belirli araştırmalar sonucunda belirlenen dünyanın en iyi ekranına sahip telefonun belirlemişler. Bu belirlemeler belirli kriterlere dayanılarak, deneyleri belirli araçlar kullanılarak yapıldı. Bu deneyi DisplayMate şirketi yaptı. Başarılı bir deney sonucunda Piyasada bulunan testler sonucunda En iyi ekrana sahip olan telefon Samsung Galaxy S8 oldu. Yani Samsung Galaxy S8 ekranı ve görüntü kalitesi işe şu an en iyi değeri taşıyan telefon olma özelliğini taşıyor.
Dünyanın En iyi ekranına sahip olan telefon Samsung Galaxy S8 gerçekten de bu özelliği hak ediyor. Bu da bizim diğer telefonlara bakışımızı da değiştiriyor. Bu özellikten sonra gerçekten Samsung Galaxy S8 almaya değer görüyorum. Bazı kullanıcılar Samsung telefon ve teknoloji firmasına karşı önyargılı davranıyor. Bu yüzden Samsung telefonlarına hiç ama hiç ısınamıyorlar. Bende bunlardan birisiyim. Eski Samsung algım devam etmekteydi. Taaki Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S7 serilerini görene kadar. Bu da bendeki Samsung algısını yıktı. Daha önceki telefonları biraz daha kaliteye nazaran daha düşük performans ve kaliteyken şimdiki telefonları S ve Note serileri olsun harika telefonlar üretmeye, piyasaya sürmeye başladı. Bu günden sonraları artık Samsung telefonlarına karşı önyargılı olmaktan vazgeçiyorum. Şimdi de En iyi ekrana sahip telefon unvanının Samsug firmasına Galaxy S8 serisine gitmesi beni bir kez daha düşündürdü.
Samsung firması özellikle Nokia telefon ve teknoloji firmasının çekilmesini fırsata çevirerek telefon üreticiliğinde Apple ile zirveye oynuyor. Apple da iPhone serisi ile de gerçekten iyi işler yapıyor. Bu arada da iPhone 8 söylentileri netleşti. Bu da telefon klasmanında sınır tanımadığını gösteriyor. Şimdilerde de Dünyanın en iyi ekranına sahip olan telefon unvanını da Samsung Galaxy S8 aldığına göre daha da önyargıyı kırmak lazım. Samsung Galaxy S8 ekran kalitesi ile gerçekten de göze hoş gelen bir canlılık koyarak kendisini zaten belli etmişti. Bu da Samsung firmasına ayrı bir ödül oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin