Çağatay Akman Ve Gece Gölgenin Rahatına Bak Klibi

7

Çağatay Akman Ve Gece Gölgenin Rahatına Bak Klibi

Çağatay Akman kimdir?

Çağatay Akman 1998 yılında doğmuş ce yaptığı şarkı ile bir anda milyonların sevgilisi olan Çağatay Akman klibi ile milyonların dinlediği müzik ile adını duyurmuştur. Çağatay Akman Gece gölgenin Rahatına Bak klibi ile bir hayli dinleme ve indirmeye ulaşmıştır. Çıkardığı bu parça ilk günde bile 1 milyon izlemeye veya dinlemeye ulaşmış daha sonraları ise bir hayli artan bu dinlenme sayısı kısa sürede 50 milyonun daha sonra da 90 milyonu bulmuştur. En son olarak da 100 milyonu deviren Çağatay Akman şu anda tam 204 Milyon izlenen Klibe sahiptir. Daha da izlenecek gibi görünüyor. Milyonları deviren Gece Gölgenin Rahatına Bak Klibi genç sanatçılara inşallah örnek olur ve genç ve yetenekli gençlerin kendilerini kanıtlamasına örnek olur. Ama dedim ya birazda yetenek varsa Çağatay Akman gibi kendisini kanıtlayacaktır.

Gece Gölgenin Rahatına Bak Klibi

Gece gölgenin rahatına bak müziği kısa surede milyonların dinlediği müzik haline gelmiştir. Bu single ile dünyada en fazla izlenen Türkçe müzikleri arasında yerini almıştır. Eypio dan sonra en hızlı çıkış yapan müzik olan Gece Gölgenin rahatına Bak müziği şimdilerde hala hızla izlenme ve dinlenme sayısını arttırmaya devam ediyor.
Çağatay Akman dan kendi Youtube sayfasında paylaştığı bu müzik ile milyonları da izlenerek kazanç sağlamış durumda. Genç yetenek bir anda şöhretin kollarına sanat camiasının arasına kendisini koymuş oldu.
Bir kez daha dinlemek isteyenlere Çağatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak Klibi

 

  Çağatay Akman bu klibinden sonra da sempatik tavırları ile de kendisinin hayranlarına olan ilgisinden dolayı gösterdiği mütevazi tavırlarıyla daha da ilgi gördü. Hayranları adına milyonlarca takipçisi olan hayran sayfaları vi hayran hesapları açtı. Bu da milyonların takip etmesini sağladı. Çağatay Akman için daha da fazla çalışma gayret meselesi haline geldi. Bu da demektir ki müzik piyasasında tutunmak için bir kaç tane daha güzel çalışma daha gelebilir. Tabi inşallah temennimiz bu yönde. Genç arkadaşlarımızın daha fazla sanata yönelmesi için destek verilmeli. Büyük insanlar elinden tutmalıdır. Çağatay Akman da bu kişilerden birisidir. Gece Gölgenin Rahatına Bak Klibi ile milyonları kendisine hayran bırakan Çağatay Akman ve Eypio & Burak King gibi sanatçılar bir anda kasıp kavuran müzikler ile geldiler. İnşallah destek bularak ayakta duracaklardır.
Çağatay Akman İnstagram Hesabı
Çağatay Akman Facebook Hesabı
  
Eypio ve Burak King içinde klibi merak edenlere de klip aşağıda paylaşacağım ona da bakarsanız.

 

Eypio ve Burak King adlı parça da şu anda 194 milyon izlenen ve Çağatay Akman dan sonra en çok dinlenen müziklerden birisidir. Onu da yazımızda vermek istedik.

Çağatay Akman Kaç yaşındadır?

Çağatay akman 31.07.1998 yılında Çankırı da doğmuş ve şu anda 18 yaşında olan bir genç yetenektir. Geçtiğimiz günlerde Beyaz Show’a da çıkan Çağatay Akman takipçilerini bir hayli de artırmış ve hayranlarını iyice de kazanmıştır. Sempatik tavırlarıyla da Beyaz Show da sevilmiş bir de Gece Gölgenin Rahatına Bak klibini de söylemiştir.

Çağatay Akman Sosyal Hesapları

Çağatay Akman için bir hayli fan hesabı olsa da sizler direk kendisini takıp etmek isterseniz aşağıda yazdıklarım Çağatay Akman’ın Sosyal hesaplarıdır.
İnstagram hesabı : @cgtyakmn
Twitter Hesabı : @CagatayAkmann
Scorp hesabı : @cgtyakmn

1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir