Blogger Temaları İndirecekler Dikkat

Blogger Temaları İndirecekler Dikkat

Blogger temaları indirecekler Dikkat edelim. Blogger temalarına neden dikkat edelim diye aklınızdan geçiyordur. Ben bir blogger blogu kullanıcısı olarak blogger paneli kullanıcısı olarak sizlere diyeceğim dikkatli olun. Piyasada bir hayli tema artmasına rağmen bir hayli virüslü tema veya kodlarına gizlenmiş hit çalan kodlar bir hayli yapılan bir hile oldu. Blogger temalarında hile var. Bunu bir kez başka yazımda daha yazmıştım. Ona da buradan bakabilirsiniz.  bu yazımda da sizlere gelen şikayetleri anlatacağım. Blogger teması araya kod gizlenecek bir yapıya sahip. Yani marketing satış siteniz varsa dikkat edin. Sitenizi dışardan yüklettirmeyin. Kendi temanızı veya bildiğiniz bir tema firmasından yada tasarımcısından yaptırın. Bu olmazsa dışardan veya başka güvenmediğiniz bir tema yapımcısından alırsanız sorun olabilir. Veya sorun çıkabilir. Blogger temalarına dikkat edelim. Yoksa kredi kartı bilgilerinden çalınma yapılanilir. Sizeen alışveriş yapan bir insan bilgileri sizin bilginiz olöadan sızabilir. Bu yüzden Blogger Temalarına dikkat edelim.
Blogger temaları indirecekeler dikkat  ibirde virüs bakımında kodlanmış olabilir. Sizin neden ziyaretçilerim artmıyor dediğiniz zamanda belki virüslü bir tema kurmuş olabilirsiniz. Eskilerden daha fazla ziyaretçiye sahipseniz ve bu tema değişikliğinden sonra azaldıysa siyaretçileriniz çalan bir kod temanıza gizlenmiş olabilir. Yönlendirme kodu ile sitenize gelen birisi başka siteye yönlendiriliyor. Yada size sadece sayı olarak gelen ziyaretçi Google ‘ın gözünde siz deilde kodu kodlayan kazanıyor. Yani bu Adsense dem tutun da her şeye kadar etkileyecektir. Bu yüzden Blogger Temalarına Dikkat edin. Blogger Temalarında bulunan Kod sistemi sizi mağdur edebilecek bir duruma bile gelebilir. Adımıza çalınan bilgiler sizin başınızı yakabilir. Benden demesi. Bu yönden size naçizane tavsiyem kendi temanızı yapın veya bir şirket ile güvendiğiniz bir tema şirketi ile html 5 olarak kodlandırabilirainiz. Güveninizi sağlamış tema yapan Webmasterlar bulunmakta

Blogger Temaları İndirecekler Dikkat virüs var!!

Siz en iyisi temanızı bu Webmastera yaptırın. İnanın piyasadaki ücretsiz blogger teması diye , beleş blogger yeması diye, mobile uyumlu blogger teması, seo uyumlu Blogger temaları diye binlerce yazı yazıldı. Temalar yapıldı paylaşıldı ama bunların en az yarısı kötü ve spam kriterleri içeren kodlara sahip. Benden demesi. Bende bu sitelerden tema kullanmış birisi olarak diyorum ki sitemde çok zarar gördüm. Sık sık tema değiştirdim. Bunun da sebebi ise temalardaki kodlar veya trafik çalan hırsızlar yüzünden sanırım. Eakiden artmasını beklediğim ziyaretçi daha da azalmıştı. Bunun da sebebini şimdilerde daha iyi anlıyorum. Blogger Temaları diye paylaşılan her güzel temayı kurmayın. Sitenize her Blogger Temasını indirip kurmayın. Yada kurunca sildikten sonra tüm Widgetleri silin ve tekrar sıfırdan kurun. Ben bu yöntemi kullanıyorum. Bende zamanı gelince kendime has bir tema yaptıracağım.

Kodlar Google için Rank Sağlıyor!!

Dedim ya Blogger Temalarına Dikkat edelim diye. Bir Blogger Teması ne kadar güzel kodlanır ne kadar göze hoş gelirse o kadar bol içerisinde kod bulunmaktadır. Bu kodların hepsi iyi olabilir. Ama buraya bırakılacak ufacık bir kod sizin tüm trafiğinizi çalabilir. Bilgilerinizi ziyaretçilerinde bilgilerini çalabilir. Sizler Blogger Blog yöneticileri dışardan blog almaya indirip kırmaya dikkat edelim. Dışardan yüklemeyin demiyorum ama güvendiğiniz yerden yükleyin. Her temayı siteniz kurmayın. Öncelikle paylaşan siteye bakın. Sonra da sitenin yapımcısına bakın. Yapımcısı yerli ve güvenilir birisi ise o temayı sitenize kurun. Ama yabancı ve adını yeni duyduğunuz bir tema yapıöcısına siz Blogger Blogunuzu teslim etmeyin. Yani teslim dedim ya temayı Blogger blogunuza kurunca zaten onu sitenin tasarımcısına vermiş olursunuz. Siz sadece yazı yazarsınız. Ama trafiği ve onun değerini Google gözünde tasarımcı alır. Yani cefasını siz çekerken başkası sefasını Kazancını sürecektir.  Bu duruma düşmemek için Blogger Temalarınızı seçerken dikkat etmelisiniz. Siz tavsiyem Blogger Tema Seçiminizi yaparken sadece görsel olmasına değilde kodların iyi ve güvenilir bir yapıöcıdan çıkmasına dikkat edin.
Blogger Temaları bende ufaktan kurdum ama hepsini kurduğuma seçmediğime pişmanım zamanımı kaybettiğim günler bakımca diyorum ki keşke bir yane güzel tema yaptırsaydım fakat sık sık Blogger Ücretsiz Temalarından kurmasaydım daha iyi olacaktı. Ama dedim ya bunu geç te olsa anladım. Blogger Temaları bu şekilde kodlanabilirypr. Size diyeceğim bunlar ama siz yine de Blogger Temalarını kurmak istiyorum diyorsanız  sizi bu yazıma  2017 En iyi Blogger Temaları adlı yazıma bakmanızı tavsiye ediyorum. Umarım sizde kendinize özel bir tema yaptırırsınız. En güzeli paraya kıyıp kendinize has bir Webmaster dan tema yaptırın. Blogger Yemalarına tema yapımı da kolay ve aşırı maliyetli bir halde de değil gayet güzel ve ucuz bir tema daha iyi işler çıkarabilir. Ama önceliğiniz dikkat ve güvenlik. Blogger Temalarına dikkat diyip yazımı sonlandırmak istiyorum. Sizde eklemk istediğiniz bir bilginiz veya sorunuz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz. Size birde sorum olacak Blogger blogları için de en iyi tema hangi siteye ait?
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir