Apple iPhone X Konsepti

Apple iPhone X Konsepti

Apple İPhone serileri için üretim devam ederken de diğer bir serisine isim koydu bile. iPhone telefonları X serisi olarak anılacak. Apple iPhone X Konsepti.. Yani iPhone X1 yada iPhone X2 vs serilerde gidecek. İPhone X serisi bu aralar konsept olarak çizilse de bu konseptler genelde yakın biçimler, görüntüler olabiliyor. Hiç şaşırmadan aynısını tasarlayanlar da oldu. O yüzden bütün konseptler bizim için değerli. Bizlerde iPhone X konsepti sahtedir deyip gelemeyiz. Apple iPhone X konsept çalışmalarını gördükçe de iyice meraklı gözlerin olduğunu bildikçe daha da gizli tutacaklardır. Apple iPhone X konseptlerine bakacak olursak eğer birbirinden çok faklı olan tarzlarda yeni konseptlerde çizilmiş durumda. Hangisi gerçek olacak merak etmekteyim. Aşağıda iPhone X konseptleri paylaşacağım inceleyelim.

 

 

 

Yukarıdaki baktığımız konseptler iPhone X olarak çıkacak Apple şirketinin yeni serisi olan X serisinin bir konsepti. Birbirinden güzel konseptler ile baya çağın ötesini düşünerek yapılmış tasarıma sahip. Eşsiz görünümlü ve kaliteli bir özellikle donatılacak olan iPhone X serisi konsept çalışmaları tam bir çılgınlık gibi birebir gösteriyor. İncelememiz tamamlandıktan sonra da bu iPhone Konseptlerinin hepsinin birbirine çok benzediğini görebilirsiniz. Bu da demek oluyor ki bir yerden bir sızıntı var oradan tüm telefonlar şekilleniyor. Bu duyumlar telefonlara şekil veriyor.
Bir kaç adet duyum ile geri kalanını da görsel zeka ve tasarım gücünü kullanarak çizmek onu bir konsept haline getirmek kalıyor. Onu da uzmanlar konsept çalışması diyerekten piyasada söylenti yaratılıyor. Olabilir mi evet büyük ihtimalle tasarım olarak benzerlik olacak. Apple da zaten iPhone X serisini gizlemediği sadece özellikleri hakkında bilgi verilmediği duyumu var. İPhone X Konsept çalışması da bu duyumlardan, dedikodulardan çıkarak gerçeklik kazanabilir de. Biz bekleyip görelim an iyisi. İPhone X Konsepti için sizin bulduğunuz resim ve benzeri yada özellikler duyumu varsa yorum yapmayı unutmayın. İçeriğimi de beğendiyseniz eğer hemen yazımın altında paylaş butonları vasıtasıyla paylaşabilirsiniz. Apple iPhone X Konsept çalışması yazımızın sonuna geldik hoş çakalın. Apple iPhone X Konsepti

2 Yorum

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin

昵称
  1. Pingback: Bakın dünyanın en beğenilen şirketleri hangileri? - Nuri ÖZKAN

  2. Pingback: iPhone Müzik Yükleme Nasıl Yapılır ? - Nuri ÖZKAN