Alexa Sıralaması Sorgulama

Alexa Sıralaması  Sorgulama

Bu yazıma başlarken Alexa hakkında bir çok yazı yazdım onlara da bakabilirsiniz. Alexa Sıralaması Sorgulama..  O  yazılarıma da site içi aramada Alexa yazarak yada Alexa linkinden ulaşabilirsiniz. Alexa Sıralama sorgulamak için sizlere detaylı yazı yazacağım. Alexa Sıralaması öğrenmek için Sorgulama yapmak gerekiyor. Ya Alexa için sorgu sayfasına girmeniz gerekiyor. Yada sizlere paylaşacağım linke kendi alan adınızı yazarak sorgulayabilirsiniz.
Öncelikle Alexa Sıralaması Sorgulamak isteyenler bu yöntemi kaydedin. Favorilere alıp oradan daima takip edebilirsiniz. Alexa Sorgulama veya Alexa Sıralaması sorgulama adlı bu yazımda sizlere en kolay yol olan direkt adresten sorgu yapmayı anlatacağım. Alexa Sıralaması Sorgulama için ilk yapacağımız şey adres kısmına yazacağım adresi kopyalayıp yapıştırın. Ve arkasına da kendi alan adınızı yazın ve enterlayın Aşexa Sıralaması karşınıza çıkacaktır.
https://www.alexa.com/siteinfo/burayakendiadresiniz.com dedikten sonra enterleyip sitenizin Alexa Türkiye sıralaması ve Alexa Dünya Sıralaması çıkacaktır. isterseniz benim siteme bakabilirsiniz.  https://www.alexa.com/siteinfo/nuriozzkan.com        Bu sorgulamadan sonra sitenize nereden link geldi, hangi siteden ziyaretçi geliyor, anahtar kelime hangisi, kaç ayrı adresten siteniz trafik var onları detaylı şekilde göreceksiniz. Alexa kayıt olmadım ama Alexa da sıralamam çıkıyor diyenler ise şunu demek istiyorum. Artık Alexa kayıt olsanızda olmasanız da Alexa sizi otomatik olarak sistemine ekliyor. Kayıt olup ücretli ve daha detaylı bilgi almak isteyenler ise abonelik yapabilirler. Yanlız bu özellikleri açmak ücretlidir. Belirtmek isterim.  Birde Alexanın Sitesinde Sorgulama yapmak ve kayıt olmak isterseniz Alexa  Resmi sitesine gidebilirsiniz.
Alexa Sıralaması Sorgulayıp sitenizin son halini görenler buraya kaç binde olduklarını yazaınlar. Daima sitenizi güncel tutun ve daima yazı girin. Alexa Sırlaması Nasıl Yükseltilir? merak edenler içinde yazmıştım ona da bakabilirsiniz.  Ben Aşexa hakkında bir hayli yzı yazdım umarım size faydası olmuştur. Beğenerek Alexa konusunu yazıyorum. Baya hakim olarak konu ile alakalı makalelere bakıp içerikleri ona göre üretiyorum. Alexa Ücretli mi diye yazdığım yazı da bir hayli verilen bir yazı oldu. İnşallah sizlere faydası olursa Alexa Sıralaması Sorgulama Adlı yazımı da beğenerek yazdım inşallah faydası olır. Bir diper yazıda görüşmek dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin