20. Dönem POMEM Adaylarının Dikkatine !!

20. Dönem POMEM Mülakatına Giren adaylar yorum kısmına Spor Ve KPSS sonucunuzu yazın  Yardımlaşalım

 

20. Dönem POMEM mülakattan çıkanlar şimdi sonuçları bekleyecekler. 20. Dönem POMEM Adaylarının Dikkatine  Sık sık Google ile 20. Dönem POMEM sonuçları açıklamdı mı diye sorgular sormaya başlamışlar. Bende şimdiden daha bismillah deyip yeni giren adaylarımıza birazcık sabır diliyorum. Lütfen biraz sabıslı olın. Sabırsızlanırsanız zaman geçmez ve açıklanmaz. Devamlı beklersiniz 20. Dönem POMEM ne zaman açıklanaca diye merak edenler bu sorguyu şimdiden yazmaya başlamışlar. Bende 18. Dönem POMEM mülakatından sonra bir hayli soru yağmuruna tutulmuştum. Bakarsanız eğer 50+ yorum olmuş sizde bakın bunların çoğu şu an Polis teşkilatı mensupları olarak görev yapmaktadırlar. Belki kim bilir. Şimdi nerede görevdeler. Neyse asıl mevzumuza gelelim.
Bu yazımı yazma amacım eakiden yazdığım buradaki yazıdan sonra kimisi buradaki yorumlardan polis olup gitti veya şansını bir sonraki sefere sakladı. Sizde 20. Dönem POMEM adayı iseniz yazının altına yorum kısmına yorum yapın. Ve spor, sözlü mülakatın nasıl geçtiği ve KPSS puanınızı yazın değerlendirme yapalım hep beraber kazanma şansımızı değerlendirelim.  20. Dönem POMEM adayları yazıma baksınlar. 20. Dönem POMEM mülakatına girenler bu yazıma yorum yapsınlar değerlendirmeyi yapacağız.
Herkes bu yazı sayesinde kendi seviyesini ölçsün ve gördüklerini buraya yazsın ki öerak eden arkadaşların merakı gitsin.  Hemde bir nebze dayanışma olmuş olur. Sosyal medyadan değilde buradan blog üzerinden yazmanız daha iyi ve kesin olacaktır. Tüm sorular beraber aynı sayfada olacak buradan belki aklımızdaki soruyu bir başkası yazmış olacak. Bir nebze forum sayfası gibi kullanacağız. Şimdiden ben 20. Dönem POMEM mülakatına giren herkese başarılar dilerim. Allah kimsenin emeğini boşa vermesin. (Amin)

6 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir