Tech News Blogger Teması indir

8

Tech News Blogger teması indir

Blogger tema içeriklerinde birazcık dışa bağımlı olan ücretsiz blog üreticisidir. Blogger ücretsiz tema ile dışardan tema desteği sağlamaktadır. WordPress ‘in kendi tema mağazası biraz zengin olduğundan dolayı dışardan tema kurulumuna pek de ihtiyacı yoktur. Fakat Blogger dışardan tema desteğine ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden de birçok dışardan tema içeriği sağlayan Webmasterlar bunu üzerine çalışmaktadır. Tema üretmektedir. Bunlardan biriside SoraTemplates tir. Soranın yaptığı temalar genelde kaliteli temalardır. Ücretsiz blogger teması ve ücretli Blogger teması olarak tema yapmaktadır.
Tech News Blogger teması indir adlı yazımızda da SoraTemplates sitesinin güzel temalarından olan Tech News adlı siteyi ve Tech News Blogger teması indir meyi sizlere göstereceğim. Bu temayı kullandım mobile uyumlu olan ve seo dostu olan Tech News temasını indirebilirsiniz. Bende test ettim site gerçekten seo dostu ve mobile uyumlu olarak çalışıyor. Blogger temaları içerisinde en beğendiğim temalardandır. Ücretsiz olarak da indirebilirsiniz. İsterseniz de ücretli sürümünü satın alabilirsiniz. Şimdi sizlere siteyi indirme ve demo linklerini paylaşacağım. Oradan Tech News Blogger teması indirebilir veya satın alabilirsiniz. SoraTemplates bu konuda hem güvenilir hem de uzman bir Webmaster olarak kariyerine devam etmektedir.
Tech News Blogger teması indir adlı yazımızı sizler için yazmış bulunuyorum. Bende yakında bu temayı siteme kurmayı düşünüyorum. Şimdilik teknik imkansızlıktan dolayı kuramadım. Bende yakında bu ücretsiz Blogger temasını kurmaya başlayacağım. Tech News Blogger teması indirme linki ve demo linki aşağıdadır.
Tech News Blogger teması İndir
Tech News Blogger Teması Demo
Ücretsiz Blogger temasını da kuran arkadaşlarımız varsa da buraya yorum yaparak düşüncelerini belirtebilirler. Birde paylaş butonu aşağıdadır paylaşmayı da unutmayınız 

1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir