Sora Seo Blogger Teması İndir

8

 

Sora Seo Blogger Teması İndir

Sora Seo Teması Blogger teması alanında en güzel temalardan birisidir. Bu tema hem seo heçde mobile destek için önemli olan Blogger temalarından biridir. Ücretsiz blog hayatının en fazla kullanılan Blogu Blogger tema desteği ile dışarıdan aldığı Webmasterlar ile kendisini güncel tutmayı dışardan tema üretenler ile de tema sayesinde ayakta durmayı başarıyor. Sora Seo Blogger Teması İndir başlıklı yazımızda da sizlere Sora Seo adlı temayı anlatacağım. Çok güzel bir görümüme sahip olan Sora Seo teması, ilerleyen zamanda Bloggerin en iyi teması olmaya adaydır diye tahmin ediyorum. Gerek ücretli Sora Seo teması gerek ücretsiz Sora Seo teması ikisi de hem güzel hem de seo dostu olarak dikkat çekiyor. Sora Seo Blogger Teması İndir meyi isteyenler veya demo sürümüne bakmak isteyenler aşağıda adresi vereceğim oradan bakabilir veya indirebilirler.
Biraz önce dediğim gibi sizlere Blogger biraz tema yönünden eksik olmasına rağmen dışardan tema tedarik eden Webmasterlar sayesinde tema sıkıntısı çekmiyor. Bunu da tabi SoraTemplates gibi bir tema uzmanı webmastera borçludurlar. Neredeyse dışardan Blogger teması yükleyenlerin %60 ını filan Sora Templates karşılamaktadır. Bu yüzden blogger tema dahisi demek istiyorum. Çünkü bu yazımı ben Sora Seo Blogger Teması İndirmek isteyenlere ve Sora Seo Blogger Teması demo kurmak isteyenlere yazdım. Ki şiddetle tavsiye ettiğim bir tema Blogger teması, hatta ücretsiz blogger teması diyebilirim.
Arkadaşlar sizlerde kendi temanızdan veya Blogger’in klasik ve Yeni Şablonlarından     sıkıldıysanız bu tema tam size göre bir tema. Muhakkak bakmanızı veya indirmenizi tavsiye ediyorum. Aşağıda dema veya ücretsiz indir linki olacakatır. Yani Free Download için aşağıda linkler vardır. Oradan indirebilirsiniz.
Sora Seo Blogger Teması İndir
Sora Seo Blogger Teması (demo) 
Sora Seo Blogger Temasını  indirip kuran varsa  diğer kullanıcılarımız ve ya yeni Bloggerlarımız için deneyimlerini paylaşsınlar. Bu arada yazımızı beğendiyseniz yorum yapmayı ve aşağıdaki paylaş butonundan paylaşmayı unutmayın. Sora Seo Blogger Teması İndir 

7 yorum

 1. Yesil Hoca dedi ki:

  Sakın bu siteden tema indirmeyin.burdan kurdugum temada blogumun ayarlar bölümüne giremedim ve temayı orjinale yükleyince bile reklam sayfalarını kaldıramadım ve blogu silmek zorunda kaldım.Allah belasını versin bu virüslü temayı hazırlayana.

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Hocam gerekirse ben yazıyı kaldırırım. Ama şu var header linkini kaldırınca ismini otomotikman link yapımcının sitesine atar. Ondan olabilir

  2. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Hocam birde onun siteyle alakası yoktur. Piyasadaki hemen hemen her yemada virüs vardır. Benlik durum yok bende indirme linkini siteme koyuyorum. Yani içeriği başkası hazırlamış tema başkasının bu siteden indirmeyin deyince ayıp etmişsiniz gerçekten.

 2. Yesil Hoca dedi ki:

  benim sözüm o virüslü temayı hazırlayanadır.sana sözüm yok belki haberin yoktur virüslü olduguna ama olan benim bloguma oldu o kadar emek verdigim blogu silmek zorunda kaldım.geri yükleyincede o virüslerden kurtulamadım

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Hocam google yazın blogger boş şablon diye boş şablonu kopyalayın sonra temanız kısmına girin. Daha sonra orayı komple silin içerideki kofların orayı. Sonra da şey yapın o boş temayı yapışırın. Sonra da düzelecektir. Daha sonra da orjinal şablonunuza döneceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir