Sora Seo Blogger Teması İndir

Sora Seo Blogger Teması İndir


Sora Seo Blogger Teması İndir

Sora Seo Teması Blogger teması alanında en güzel temalardan birisidir. Bu tema hem seo heçde mobile destek için önemli olan Blogger temalarından biridir. Ücretsiz blog hayatının en fazla kullanılan Blogu Blogger tema desteği ile dışarıdan aldığı Webmasterlar ile kendisini güncel tutmayı dışardan tema üretenler ile de tema sayesinde ayakta durmayı başarıyor. Sora Seo Blogger Teması İndir başlıklı yazımızda da sizlere Sora Seo adlı temayı anlatacağım. Çok güzel bir görümüme sahip olan Sora Seo teması, ilerleyen zamanda Bloggerin en iyi teması olmaya adaydır diye tahmin ediyorum. Gerek ücretli Sora Seo teması gerek ücretsiz Sora Seo teması ikisi de hem güzel hem de seo dostu olarak dikkat çekiyor. Sora Seo Blogger Teması İndir meyi isteyenler veya demo sürümüne bakmak isteyenler aşağıda adresi vereceğim oradan bakabilir veya indirebilirler.


Biraz önce dediğim gibi sizlere Blogger biraz tema yönünden eksik olmasına rağmen dışardan tema tedarik eden Webmasterlar sayesinde tema sıkıntısı çekmiyor. Bunu da tabi SoraTemplates gibi bir tema uzmanı webmastera borçludurlar. Neredeyse dışardan Blogger teması yükleyenlerin %60 ını filan Sora Templates karşılamaktadır. Bu yüzden blogger tema dahisi demek istiyorum. Çünkü bu yazımı ben Sora Seo Blogger Teması İndirmek isteyenlere ve Sora Seo Blogger Teması demo kurmak isteyenlere yazdım. Ki şiddetle tavsiye ettiğim bir tema Blogger teması, hatta ücretsiz blogger teması diyebilirim.

Arkadaşlar sizlerde kendi temanızdan veya Blogger'in klasik ve Yeni Şablonlarından     sıkıldıysanız bu tema tam size göre bir tema. Muhakkak bakmanızı veya indirmenizi tavsiye ediyorum. Aşağıda dema veya ücretsiz indir linki olacakatır. Yani Free Download için aşağıda linkler vardır. Oradan indirebilirsiniz.

Sora Seo Blogger Teması İndir


Sora Seo Blogger Teması (demo)


Sora Seo Blogger Temasını  indirip kuran varsa  diğer kullanıcılarımız ve ya yeni Bloggerlarımız için deneyimlerini paylaşsınlar. Bu arada yazımızı beğendiyseniz yorum yapmayı ve aşağıdaki paylaş butonundan paylaşmayı unutmayın.


Yorum Yaparak Destek Olabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder