Özgün Yazar Büyüyor !

Özgün Yazar Büyüyor !


Özgün Yazar Büyüyor !

  Özgün Yazar Büyüyor gitgide buyuyor. Yazarım git gide büyüyorum. Arkadaşlar çıktığım bu blog yolculuğunda git gide emin adımlarla büyüyorum. Özgür Yazar olarak adım adım istediğim hedeflere yaklaşıyorum. Emin adımlar, yavaş yavaş, kendi ayaklarım üzerinde durarak yavaş yavaş büyüyorum.

   Özgün yazar adımı bir yıl sonra buldum. Zamanla özgün yazmak, özgün içerik derken kendimin de özgün yazdığını bu yüzden de kendi adımın da özgün yazar olması gerektiğini düşündüm. Biraz geç oldu ama sonrasında buldum.
Ama mutluyum bloguma isim düşünüyordum. Daima aklımdaydı. Özgün yazar olarak yazmanın heyacanına kapılıyorum. Yazıyorum. Yazıyorum. Bol bol yazıyorum. Ama önce okuyorum. Derin derin yazıla etkili makaleler, güncel yazılar, blog haberleri, herşey okuyorum. Okuyorum ki kendimi zinde tutayım. Zinde yazılar güncel konular bulayım. O yüzden adım Özgün Yazar. Okuduğum için yazıyorum. Sizde blog yazacaksanız eğer önce okuyun.

   Şimdi yazıyorum. Özgün yazar adıyla yazıyorum. Sizlerde yazın. Ama gerçekten düşüncelerimin bir bir gerçekleştiğini görüyorum. Özgün Yazar olarak büyüdüğüm için daha da çok yazmak istiyorum. Bir heves olarak da bağlandım. Hobi olarak yazıyorum. Zamanımı güzel bir şeye bilgiye, blogculara, blog yazmak isteyen ve kıvılcım bekleyenler yazıyorum. Ben artık bir yazarım, ben artık yazıyorum .

Ben Özgün Yazarım. Sizde ne duruyorsunuz sizde yazın.

Not: yorumlarınızı bekliyorum yazın yazın yazın

Yorum Yaparak Destek Olabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder