Game of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Game of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Game of Thrones 7. Sezon ne Zaman Başlayacak? Diye Geme of Thrones dizisi takipçileri bir hayli merak ediyor. Müthiş çekimleri ve kendine bağımlı eden kurgusuyla Game of Thrones 7. Sezonu ile izleyicilerini takipçilerini bir hali ekrana kilitlemeye devam edecek.
Game of Thrones 7. Sezon ne Zaman Başlayacak? Diye merak eden takipçileri ve dizi severler merak ediyor. Birazdan sizlerle paylaşacağım. Öncelikle diz hakkındaki yorumlarımı paylaşmak istiyorum. Yeni sezonu bende dört gözle bekliyorum. Game of Thrones 7. Sezon heyecan dolu yeni bölümleriyle bizleri bekleyecek. Bir kısa not da vermek istiyorum.
Eskiden nisan aylarında yani Nisan 2017 de başlayacak olan Game of Thrones 7. Sezon bölümleri yeni alınan karar ile ve çekimlerin gecikmesi dolayısıyla 16 Temmuz 2017 tarihinde yeni sezon başlayacak. Game of Thrones yeni sezon merak edenler çoktur. Ve dünyanın en fazla izlenen dizisi olan Game Of Thrones 7. sezonda da yeni maceralar ve yeni olaylar ile izleyicileri ekran başına toplamaya devam edecektir 
.

Geme of Thrones 7. Sezon ne zaman başlayacak?

Arkadaşlar tekrar hatırlatma yapmak istiyorum Game of Thrones 7. Sezon başlama tarihi olarak 16 Temmuz 2017 tarihini seçmişler. Daha önce Nisan 2017 yılında gösterilecek olan dizi sevenlerine birazcık buruk bir haber vererek çekimleri geç kalan diziyi 16 Temmuz 2017 tarihine ertlediler. Yani bu sezonda Game of Thrones filmi birazcık gecikmeli ama gümbür gümbür gelecek. Daha iyi maceralar ve entrikaların olduğu film dünyada dahi iyi bir izlenmeye sahip olarak dünyanın en fazla izlenen dizisi oldu.
  Yine aynı saatte ve aynı günde gösterime devam edecek. GAME of THRONES 7. Sezon izlemek isteyenler yeni bölümlerine o tarihte kavuşacaklar. Beklemeye değer dizi olduğu için baya bir istek bulunmaktadır. Arkadaşlarım bu gün sizlere Geme of Thrones 7. Sezon ne zaman başlayacak? Adlı yazımı yazdım. Sizde bir game of thrones izleyicisi iseniz, bu sezonu muhakkak izleyin. İnşallah 16 Temmuz 2017 yeni bölümlerde görüşmek dileğiyle. İyi bloglamalar. 2017 Çalışan Whatsapp takip programları 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir