Bloggerdeki Teknik Sorunlar Blog Ziyaretçilerimi Azalttı

 

Bloggerdeki Teknik Sorunlar Blog Ziyaretçilerimi Azalttı

 Blogger de ki teknik sorunlar site ziyaretçilerimi etkiledi. Artık bu sorunlar neyse giderin. Eski ziyaretçilerimi getirin. Vallahi billahi bu şekilde artık Blogger’e girmem vallahi. Wprdpress e geçerim. Google Blogger’a da bu şekilde bir mesafe koyduysa da daha ben asla Blogger kullanmam. Bunu bu yazımda yazıyorum. Ve teknik sorunlarının ceremesini biz çekemeyiz. Arkadaşlar bu gun net diyorum size ben bloggeri bu gidişle kullanmayacağım. Eğer bu olay bu şekilde devam ederse kesinlikle ben devam etmeyeceğim.
Blogger kendisi sorun yaşarken biz neden soruna kırban seçiliyoruz ki. Blogger teknik sorun yaşıyor ama bizim kullanıcımız gidiyor. Azalıyor, bu böyle kolay olmamalı. Ben artık kafaya koyuyorum artık bu işi ben yapacağım. Çünkü Google dedik Blogger dedik ama bu gerçekten bu şekilde olmamalı. Bloggerin teknik sorunları nedeniyle neden ben ziyaretçilerimi blog kayıp edeyim. Gerçekten neden ziyaretçilerim gitsin. Anlam veremedim Bloggerin bu hatayı nasıl yaptığına bu çok ama çok kötü bir durum ve ben size şunu demek istiyorum.
Blogger ücretsiz diye bırakmayan ve gerçekten kolay ve etkin kullanımı sebebiyle kullanıcılar terk etmiyor. Ama bu gidişle de zor gibi geliyor. Ve kullanıcılar bloggeri bırakabilirler demedi demeyin. Ben de bu gidişle bırakırım. Ziyaretçi sayım eski haline bir iki güne dönmez ise bende bunu kesinlikle yapacağım. Açık ve net diyorum.
Blog Ziyaretçileri Neden Azaldı?  Benim gibi blogger paneli olup da eksilme yaşayan Bloggerlar varsa yorum yapsınlar. Gerçekten bu konuyu merak ediyorum teknik sorunlar nedeniyle neden biz sorun yaşayalım. izin de sitenizde ziyaretçi eksilmesi yaşandı mı?
Yazımı beğendiyseniz yorum yapmayı ve Aşağıdaki paylaş butonundan paylaşmayı unutmayın Bloggerdeki Teknik Sorunlar Blog Ziyaretçilerimi Azalttı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin