Adsense İnat Ettim Onay Alacağım!

Adsense İnat Ettim Onay Alacağım!

Adsense inat ettim sana seni bu siteme getireceğim inşallah. Bana ne kadar onayı vermesen de, red cevabını kaç kez verirsen ver ben seni bu siteye getireceğim inşallah. Kendime inat ettim ve inşallah bu inadımı da kazanacağım. Google Adsense ilk ve tek hedefim sensin. Herkes, blog ve site sahibi herkes Google Adsense ile para kazanmanın deneyimini yaşamak istiyor. Her yazı her blog yazarı, makaleler seni konu ediyor Adsense bende seni konu ettim bloğuma ama kazanacağım.
Bakacağım bu yukarıda senin şimdi boş gösteriminin olduğu yerler var. Burada sen görünmesen de yakında inşallah görüneceksin. Google Adsense ile para kazanma reklam alma şimdilik her blog sahibinin kazanmak istediği en büyük reklam platformudur. Google Adsense kayıt olmak, Adsense kabul olmak, Adsense onaya almak, adlı defalarca yazı okudum hepsinin sonu özgün ve düzenli yazı yazmaya çıkıyor. Bende çok şükür sitemde özgün yazılarımı yazmaya devam ediyorum. Şu an bir adet bile kopya yazım bulunmamaktadır. Adsense kazanmak, Adsense üye olmak, kabul olmak için her şeyime dikkat ediyorum.
 Yaklaşık şu anda 130 adet yazım bulunmakta ve bu 130 yazının da hepsi kendi özgün yazılarımdır. Google için kaliteli yazmaya, Google’un gözüne girip oradan da Adsense onayını almayı planlıyorum. Er yada geç Adsense başvurumu onaylanacaktır. İnşallah bu kez olacak. Google Adsense başvurusunu yaptım ama sonuç bekliyorum. Sonuçta ret gelmedi. Yakında cevap da gelir olumlu olarak bekliyorum.
Adsense benim inat etmemde en çok kendisinin de kaliteli oluşu yer almaktadır. Google Adsense kayıt oluyorum onay alamıyorum diyenlere söylüyorum. Arkadaşlar kopya içerik varsa silin acımayın. Silin gidin faydasından çok zarar getirecektir. Adsense onayını alamayacak, başvurunuz her defasından olumsuz olarak gelecektir. 100 yazınız varsa bunun 10 tanesi bile sizin kendi özgün yazımız ise ben geri kalan 90 yazıyı o yazım için silerim. Bana getirdiği trafik önemli değil. Bana kalite lazım, bloga kalite, Google’a kalite, Adsense kalite lazım. O yüzden kalite daha önemli ve ön planda olmalıdır. Benim için dedim ya o 90 yazının gözümde değeri sıfırdır. Ama diğer 10 yazı işte benim gerçek yazımdır.

Adsense Alacağım!

Adsense inat ettim kazanacağım. Senden reklamı alacağım. Siteme o bannerlerini reklam kodlarını eklemeyi başaracağım. Adsense başvuru şartlarını çoktan tamamladım. Sadece biraz daha ziyaretçiye ihtiyacım kaldı onu da tamamlarsam inşallah en kısa sürede adsense kodunu almış, Adsense reklamlarını sitemde gösteremeye başlamış olacağım. Adsense Onay Nasıl alınır diye soranlara ise bende bildiklerimi buradaki yazımda sizlere yazmıştım. Lütfen detaylı okumayı unutmayın. Ama özellikler Adsense ‘nin kalite standartlarına uyarak yazın. Yazın ki ilerleyen zamanda pişmanlık olmadan sizde sitenizde reklam almayı başarabilesiniz.
   Adsense başvuru süreci nasıl işliyor diye düşünenler var. Bende bu gün onun için detaylı bir araştırma yapacağım. Adsense başvuru onaylama sürecini sizlere detaylı bir şekilde yazacağım. Adsense reklamı almak ne kadar kolay gibi görünse de ne kadar zor oluğu ortadadır. Sizlerde Adsense ile olan serüveninizi veya anılarınızı anlatmayı unutmayın. Yorum kısmından sizlerin bizlere yapmamız gerekenleri yazacağınızdan hiç endişem yoktur. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler
Hazır konumuz Adsense iken sizlere Adsense benzeri reklam sitelerinden en güvenilir ve en kazancı fazla olan Wordego ile Adsense karşılaştırma yazısı yaptım. Ona da bakmanızı tavsiye ediyorum. Yazımıza Buradaki linki kullanarak ulaşabilirsiniz. Adsense ve Wordego karşılaştırması ve gereklilikleri hakkında detaylı bir yazı oldu. Bakmanızı tavsiye ediyorum. Adsense kayıt olup kabul edilmediyseniz şansınızı Adsense benzeri reklam sitesi olan Wordego reklama başvurarak deneyin. Şiddetle tavsiye ediyorum.
 Google Adsense ile ilgili sitemdeki tüm makalelere bakmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Bu yazıların hepsini de deneyim ve Adsense olan bu sevdamdan dolayı yazdım. Bana bunları yazdıran Google Adsense Reklam sitesidir. Yada  Blog Yazarak Para Kazanmak
isterseniz de makalemize buradan bakabilirsiniz. Adsense benim için bir heves oldu. Sizin içinde öyle olmuştur. Ama alımca Adsense bir güzel başarı yazısı da yazacağım. Sitemi takip etmeye devam edin Adsense, Google, Blogger, Youtube ve WordPress ile ilgili gelişmeleri sitemde kendimce yorumluyor gelişmeleri sizlere sunuyorum. Yeni yazılarımı bekleyin arkadaşlar.
   Yorumlarınız
Yazımı beğendiyseniz yorum yapmayı ve Aşağıdaki paylaş butonundan paylaşmayı unutmayın

2 thoughts on “Adsense İnat Ettim Onay Alacağım!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin