19. Dönem Özel Harekat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

19. Dönem Özel Harekat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Sonuçlar açıklandı
sisteme giriş için
19. Dönem özel harekat sonuçları ne zaman açıklanacak. 19 Dönem Pomem PÖH alımı olan Polis alımı yani polis özel harekat biten mülâkatlarının ardından hala açıklama yapılmadı. Polis Özel harekat sonuçları kazanan veya kazanamayan diye açıklanmadı. Özel harekat sonuçlarının neden açıklanmadığı ise detaylı güvenlik soruşturmasının yapıldığı söylentileri var. Bu yüzden geç kalındığı, biter bitmez ise hemen açıklanacağı söyleniyor. 19. Dönem POMEM sonuçları ise ne zaman açıklanacak hala belirlenmiş değil.
Bu açıklamanın net tarihi yoktur ama tahminimiz 1 Mayıs tan sonra açıklanacağı yönünden. Bu haberi bekleyenler bu tarihlere dikkat etsinler. 1 mayıstan sonra Polis Özel Harekat sonuçları açıklanacak.
Emniyet teşkilatının geleneksel olarak aldığı Polis Özel Harekat sayısı bu yıl 10.000 sayı olacak. Bu sayı bu yıl ilk kez bu sayı oldu. Teşkilâttan bu kadar sayının olması ise son zamanlarda terörle mücadele de yeni bir strateji olan taarruz stratejisine geçmesidir. Bu yüzden ise pöh yani Polis Özel Harekat alımına önem vermiş, terör ile mücadelenin etkin bir şekilde süreceğini büyük bir kararlılıkla göstermişlerdir. 19. Dönem Pomem pöh sonuçları ise daha beklenmektedir. 19. Dönem Pomem alımı için büyük ve zorlu bir parkur kurulmuş bu parkurda da güç ve dayanıklılık ön plana çıkmıştır. Yaklaşık 19 dönem özel harekat polisi alım başvuru sayısı ise 240.000 olduğu resmi rakamlar ile açıklanmıştır.
  Daha sonra ise özel harekat başvuruları tamamlandıktan sonra ise ikinci aşama olan yetenek ve kondisyon sınavı olan parkur yapılmış tamamlanmış ve sonra ise 3. Aşama olan sözlü mülakat yapılmıştır. Sözlü mülakat yapıldıktan sonra da adaylar açıklama için yaklaşık 40 gündür sonuç beklemektedirler. Özel harekat sonuçları ise ne zaman açıklanacağı hala belirsizliğini koruyor. Fakat dediğim gibi tarih olarak sizler 1 Mayısı bekleyin o günlerde zaten açıklanmasa daha netleşecektir. 10.000 genç adayın merakla beklediği açıklama için sayılı günler kaldı. Ve bende 19. Dönem Pomem özel harekat başvurusu yayınlandığı zaman haberimde değinmiştim. Onun detaylarına başvuru şartlarına ulaşmak için Buradaki Yazımıza bakmanız yeterli.
Bu yazımızda 19. Dönem Özel Harekat Alımı ve şartlarını yazmıştık. Şimdi ise an yaklaşıyor. Kazanan kaybeden belli olacak. İsteyen ve gönül veren herkes bu işin peşinden koşan herkese hayırlısı olsun diyorum. Umarım hak eden kazanır. Allah herkesin yardımcısı olsun. Mevla’m büyüktür.
19. Dönem Özel harekat sonuçları ne zaman açıklanacak diye bekleyenlere dediğim gibi bu yakında açıklanır bu açıklamaları ise Polis Akademisinin www.pa.edu.tr   adresinden görebilir ve takip edebilirsiniz.
19. Dönem Pomem alımı olarak sayılan pöh alımı yani özel harekat alımı sonuçlarını heyecanla bekliyoruz. Bu arada parkurların ve sözlü mülakatın nasıl geçtiğini yazabilir bilenlerden veya özel harekatçılardan bili alabiliriz. Sizlerde parkuru kaç saniyede bitirdiğinizi yorum kısmına yazın. Mesela benim 18. Dönem Pomem Mülakat sonuçları adlı yazımdaki yorumlardan baya kazanan ve şu an polis olan okuyucularım oldu. Genelde de dediklerimiz çıktı. Sizde parkuru kaç saniyede bitirdiyseniz yazın birlikte bir dayanışmamız olsun.
Bu yazımı da paylaş butonu ile paylaşmayı da unutmayın. 19. Dönem Özel Harekat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak  

One thought on “19. Dönem Özel Harekat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin