Türkiye Hollanda Krizi Detayları


Türkiye Hollanda Krizi Detayları

Türkiye Hollanda Krizi Detayları

  Türkiye Hollanda Krizi Hakkında Detayları

Türkiye ile hollanda arasındaki kriz git gide büyüyor.  Arkadaşlar aslinda bakacak olursak önceki zamanlar bunu habercisi niteligindeydi. Almanya ila başlayan kriz Hollanda ile devam ediyor, Isviçre de bunlara kayıtsız kalmadı.  Bu da demek oluyor ki Türkiye Hollanda arasındaki kriz bir nevi başlangıç değil devam niteliğindedir.
   Arkadaşlar Avrupa'da istemediğimizi herkes biliyor. Cümle alem bunun olmayacağını,  alınmayacağımızı herkes biliyor. Çünkü bizler islam coğrafyası nın koruyucusu bir Doğu devletiyiz. Bi ümmet devletiyiz.  Biz ki herseye dik duruyoruz. Göğüs gere gere rest çekiyor.  Git gide büyüyor.  Birilerinin ekmeğine çomak sokuyoruz. Asıl kavga burada başlamış.  Ama sadece sebep aranıyor.  Çünkü bizler 15 temmuzda gücümüzü gosterdik. Ve batılı ve batılın yalaka kopeklerini yendik. Onları darma dağın ettik. Meydanlar bizimdi. O zaman biz kazandık.  Onlar yenildi. Ama şimdi hep birlikte geliyorlar. Tıpkı Haçlı seferleri gibi.  Birleşip birleşip geliyorlar. Hollandası, Almanyası, isvicresi, İsveç i, israili, Mısırı, Fransası ve  Ingilizi Amerikanı hepsi Birleşmiş bir amaç uğruna.  Sadece islama karşı yürüyor ve ayaklanıyorlar. Ayaklansınlar. Ayaklarını kesmesini de iyi biliriz. Tıpkı atalarına yaptığımız gibi. Yine yaparız merak etmeyin. Daha çok ama çok krizler olacak. Hatta 3 Dünya savaşı olacak. Fakat bunlar, islam düşmanları asla durmayacak. Ama bizler Türkiye olarak boyun eğmedik, eğmeyecegiz. Asla yıkılmayacağız.

   Türkiye Hollanda masası altında 40 küsür devlet yatıyor.  Tek tarafında biz diğer tarafında batı ya ait 40 tane taşeron devlet. Ama bizler bunun bilincinde olalım yeterli.  Birlik olalım, bir olalım,  iri olalım,  diri olalım,  asla birşey olmaz. Asla da olmayacak.  Türkiye Hollanda dediler aslında Türkiye - Haçlılar, Türkiye - Hristiyanlar ve Yahudiler yani herkese karşı bir tek biz. Ama bunları bilmek bile bizim için önemli.  Müslümanlar adına biz kaldık ya hani sırf dava bu. Kimse kalmadı Müslüman bir devlet olarak. Bir bir yediler sıra geldi Türkiye ye ama Allahın izni ile olamayacak planlar tutmayacak.  Bizden gibi görünen ama bizden olmayanlar asla yenemeyecek. Sizin hesabınız vardı ama Allahın hesabı üstünde hiçbir hesap yoktur. Ve Onun hesabı sizin hesabınızdan üstün geldi.  Türkiye felakete gidiyor diyenlere aslında Türkiye selamete gidiyor.  Asıl Selamet boyun etmediğin ve kimseye diz çökmediğin gündür.  O gün için isterse baş veririz ama kimseye Eğilmeyiz. Eğilmedikte.

   Türkiye Hollanda adına sığınmış bir degil birden fazla örgütün işi olarak çalışan bir Avrupanın işi bu. Asla alamayacağımızı sanıyorlar.  FETÖ, PKK DEAŞ ne derseniz deyin. Çoğaltın bunlsrı uzar gider. Avrupanın planı bu örgütlerin planı.  Aynı isletmeye çalışıyorlar.  Olsun bizler bunu biliyor ve hep birlikte çalışıyoruz.  Çalışmaya da devam edeceğiz.  Allah bu yolda kıyamet kopsa da bizleri dönenlerden, kaçanlardan, hainlerden, sinenlerden, yılanlardan ve korkanlardan etmesin (Amin)


 Yorum yapmayı unutmayınız arkadaşlar

Yorum Yaparak Destek Olabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder