Blogger Yazının Devamı Yapma Nasıl Olur?

Blogger Yazının Devamı Yapma Nasıl Olur?

Arkadaşlar bu günkü yazımızda sizlere Blogger Ana Sayfada yazının tamamının görünmediği ve birazının göründüğü ve sonra da Devamı, Devamını, Devamını Okuyun adlı yazıları nasıl koyup değiştirebileceğimizi anlatıyorum. Arkadaşlar yazı yazarken öncelikle konuyu seçtik ve yazmaya başladık. Bu şekilde bir yazıyı devam ettirmek istiyoruz. Fakat bu yazımız ana sayfada tamamı görünüyor. Bu yüzden de Blogger Ana Sayfada çok yer kapladığı için göze de kötü görünüyor. Demek istediğimi aşağıdaki fotoya bakarak anlayabilirsiniz.
  Ana sayfada eğer yazı paylaşıyor ve yazılarınızı yayımlıyorsanız bu şekilde görünecektir. Blogger Ana Sayfada yazılar bu şekilde görünecek ve sizler okuyucularınıza sıkılacağı bir görünüm sunmuş olacaksınız. Bu tür yazılar sıkıcılık yaratacak alta gitmek zor olduğu için sitenizi ziyaret eden kişi hemen sitenizden çıkmak isteyecektir. Bizler bunun için sizlere bir yöntem göstereceğim. Sade ve anlaşılır bir blogger özelliği ile bundan çabucak kurtulacaksınız. Blogger ana sayfada ise elde etmek istediğimiz görüntü ise aşağıdaki fotoğrafta olacaktır.
 Arkadaşlar Blogger Ana sayfasında elde etmek istediğimiz görüntü bu şekilde olacak. Bizler yazının tamamını değil de yazının bir kısmını görmek istiyoruz. Okuyucularımız da bu şekilde kabul edeceklerdir. Onun için ise yazı yazma yerinden yazımızı yazıyoruz. Ve yazımız bittikten sonra ise asıl yere geliyoruz Yazının öndeki bir kısmına imleci tıklıyor ve oraya yukarıdaki sembollerimizin olduğu yerde gülücük işaretinin  yanında bulunan ortadan kesik sayfa işaretine gelip tıklıyoruz. Ve yazımız aynı oradaki gibi olacak işareti koyduğumuz yerden itibaren ana sayfamızda kesik olarak devamı yazısı gelecektir.  Fotomuzu inceleyin.
   Sonra ise yazımızı yayınlayın. Sitenizde direkt şu görüntü olacaktır. Bu gün Size Blogger Ana Sayfasında yazının yarısının göründüğü ve davamı yazar yazı açılır penceresi nasıl yapılır onu anlattık. Ben bu yazımı paylaştıktan sonra görünümü bu şekilde olacaktır. Onun da fotosunu incelemek isteyenler resme bakabilirler. Blogger Yazının Devamı Yapma Nasıl Olur 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin