WhatsCope Üyelik İptali Nasıl Olur?

 WhatsCope Üyelik İptali Nasıl yapılır?

WhatsCope üyelik iptali nasıl olacak diye merak edenler için bu yazımızı yazma gereği duydum. WhatsCope Üyelik yapanlar sıkılıp daha sonradan iptal etmek isteyebilir. Buradan sonra da iptalini isteyebilirler. Bu abonelikler zaten genelde devamli yenilenecekdir.  Bizler bu aboneliği iptal etmek için ekstra bir yöntem izlememiz gerekmektedir.
WhatsCope üyeliği iptal etmek için birazdan aşama aşama anlatacağım ve fotograf ile sizlere bu işlemi yaptıracağım. WhatsCope bildiğimiz gibi whatsapp takip programı olarak kullanılıyor.  Bu programı bilmeyenler buradaki yazımızı o kuyabilir. WhatsCope ile ilgili bilinen birkaç yontem ve aklınızda yinede bir tereddüt var ise WhatsCope nedir  bir bilgi almak isterseniz buradaki yazımıza bakabilirsiniz. Arkadaşlar WhatsCope indirmek icin asağidaki linke tıklamanız yeterlidir.
Arkadaşlar simdi ise size WhatsCope üyelik iptali nasıl olur üyelik iptalini nasıl yapmamız gerekiyor onun hakkında bilgi paylaşacağım.

WhatsCope üyelik iptali nasıl olur?

Öncelik le WhatsCope üyeliğimizin iptali için bakmamız ve WhatsCope üyeliğinizin olduğundan emin olmak için adımları izleyelim ve direkt oradan da üyeliği sonlandırmayı yapalım. WhatsCope üyeliği iptal etmek için öncelikle Google Play Store’dan oturum açmanız gerekiyor.
WhatsCope Üyelik İptali Nasıl Olur?
  WhatsCope üyeliğini iptal etmek için ise ikinci adım secenekler kısmına tıklayıp hesabım bölümüne girmek olacaktır. 
WhatsCope Üyelik İptali Nasıl Olur?
 WhatsCope üyeliğini iptal etmek için bir diğer aşamayı yapmanız gerekecektir.  Hesabım yerine girdikten sonra orada üçüncü sırada yer alan abonelikler başlığı içerisine girmeniz gerekmektedir.
WhatsCope Üyelik İptali Nasıl Olur?
  WhatsCope üyeliğiniz var ise burada görünecektir ve iptali için oraya girmeniz ver iptal et seçeneğinden iptal etmeniz halinde abonelik yenilenmeyecek ve iptal olacaktır.  
WhatsCope Üyelik İptali Nasıl Olur?
  Abonelik yok sa zaten aboneliginiz iptal veya devamlı yenilenmeyecek bir pakete üye olmuşsunuz demektir. Eğer daha önce hangi uygulamaya ödeme yaptığınızı veya aboneliklerinizin daha once hangi programlara veya oyunlara olduğunu gormek icin ise abonelikler sekmesinin altında abonelik geçmişi ne tıklayıp ogrenebilirsiniz. Benim de bir WhatsCope aboneliğim ve Hotspot VPN uygulamasının ücretsiz aboneliği vardır onlari da görmüş oluruz.
   WhatsCope Üyelik iptali için bu yazımızı yazdik umarım faydası olmuştur.

4 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir