iPhone 7S ve iPhone 7S Plus Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 7S

 iPhone 7S ve iPhone 7S Plus Ne Zaman Çıkacak?

Apple şirketinin üretmiş olduğu telefon serisi olan iPhone  her gecen gün bir yenisi beklenen teknoloji ürünü olarak biliniyor. Her geçen gün yeni bir ürün ve telefon çıkaran Apple şirketi bu yılda iPhone 7S  ve iPhone 7S Plus serisinin çıkmasını bekleyen insanlara şahit oluyoruz. iphone 7 serisinden sonra iPhone 7 Plus, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus serileri merakla bekleniyor. Merak edilen iPhone 7S ve iPhone 7S Plus özellikleri Apple için öneme sahip.
 iPhone 7S ve Plus serisine ne gibi özellikler koyulacak hepsi beklenmekte. Bu ise 2017 nin ikinci yarısına kalacak gibi görünüyor. iPhone 7S ve iPhone 7S Plus ne zaman çıkacak diyenlere ise  Haziran 2017 den sonra diyebiliriz. Bu da bir varsayım olarak da bilinmesi gerekiyor. Apple şirketinin stratejisi genelde yılların ilk yarıları Seriler ve plus olanı, ikinci yarılar ise S serisi ve S Plus serisi piyasaya çıkmakta.
 iPhone 7S ve iPhone 7S Plus serisinin Özellikleri hala bilinmemekte. Tahmin edecek olursak da bir yada bir kaç özellik ekleyip piyasaya sürecekler gibi görünüyor. Bu da yeni seri olarak iPhone 7S bekleyenleri heyecanlandırıyor. O özelliğin ne olduğu hala gizliliğini koruyor. Apple çalışanları bilgi gizleme konusunda gayet başarılı bir şirket diyebilirim. Diğer şirketler içeriden daha kolay bilgi sızdırmakta fakat Apple çalışanları bu konuda biraz daha sabırlı ve güvenilir diyebiliriz. Samsung , LG , Sony , HTC  ve Microsoft  firmaları bu konuda Apple kadar gizli tutamıyorlar. Belki bu da bir strateji olabilir.Bunu da göz önünde bulunduralım.
Fakat elimde bulunan bir bilgiyi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Ama gerçeklik derecesi hakkında bilgim yoktur.
Fotoğrafa bakarsanız eğer iPhone 7S veya iPhone 7S Plus için ortaya çıkan bu foto da ekran ve tasarımın nasıl olabileceği hakkında bir bilgi sahibi olmuş oluruz.
iPhone 7S
iPhone 7S
   Yani bu telefonun iPhone 7S veya iPhone 7S Plus serisinden birisi yada iPhone ( olacağı söyleniyor. Gayet güzel tasarıma sahip görünüyor. Apple bunu yaparsa eğer Samsung Edge telefonları gibi yeni bir seri üretebilir.Geçmişten Günümüze Apple iPhone serileri ile ilgili merak ettiklerimizi hatırlamak isteyenler bu fotoya bakabilirler. iPhone serilerinin son hallerini ve tüm serilerini alan bu fotodaki bu telefon ailesine yeni seriler de katılacaktır.
iPhone Tüm telefonlar
  İphone mazilerine bu fotodan bakabilirsiniz. Arkadaşlar tahmin ve görüşleriniz için yorum yapmayı unutmayın.
     iPhone 6S ile İphone 7 Karşılaştırma videosu için videomuza bakın
  Yada en son piyasaya çıkan iPhone 7 serisinin kutu açılışına bakabilirsiniz.

iPhone 7S ve iPhone 7S Plus Ne Zaman Çıkacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir