Blogger Yazı Yazma Nasıl Olur?

Blogger Yazı Yazma nasıl olur?

Blogger Yazi Yazma Nasıl Olur?

Blogger blog dünyasının en tanınmış blogları arasında olarak bu panelde yazı yazma işini anlatacağım. Blogger Yazı Yazma Nasıl Olur Sizlere blogger yazı yazma nasıl olur, incelikleri neler onlardan bahsedeceğim. Öncelikle sizler blog hesabı açmak için buradaki yazımıza  bakabilirsiniz.  açtıktan sonra neye karar verdikten sonra yazı yazmak sitenize paylaşımda bulunmak istiyorsanız, öncelikle kayıtlar kısmına girmenizi, daha sonra yeni yayın kısmına tıklamanızı istiyoruz. oraya tıkladıktan sonra önünüze aşağıdaki fotodaki gibi bir panel çıkacaktır.
Bu panelde özellikle dikkat edilmesi gereken kısım ilgi çekici başlıktır. yayın başlığı yazan yere başlığınızı yazın daha sonra ise alt kısımdan sizler yazmaya başlayın. Öcelik başlıktan sonra ilk olacak şey fotoğraftır. Oraya fotograf olarak ilk yazınızla alakalı ana fotonuzu daha sonra yazdıkça ise yazınızla alakalı fotolar koyabilirsiniz. Bunlar önemli olan şeylerdir. Blogger için yazı yazma yada yayın paylaşma dediğimiz olay bu kadar basittir. panel kullanışlı olduğundan dolayı herkese tavsiye ederim.  eğer amacınız Blog yazarak para Kazanmak  ise yazı yazma teknikleri ve etkili yazı yazma tekniklerine  bakabilirsiniz.
Bundan sonra ise sizler ne yazacaksanız panele yazmaya başlayabilirsiniz.
Blogger yazı yazma nasıl olur diye merak edenler bu yazıyı ince detaylarına kadar inceleyip başarılı bir şekilde yazı yazabilirler. Bende öncelikle bilmediğim bu yolda BlogHocam  sayesinde bu yazıyı yazdım. Adnan Güney     ve  Blog Okulu  daha sonra ise Seçici Yazar   sitelerine bakarak, birçok detayı farklı farklı bu sitelerden öğrendim.  Yazımıza devam edelim arkadaşlar. Bu panelde video ve fotoğraf paylaşma yerlerini sizler göstereyim.  ağagıdaki foto da ise blogger için yazı yazarken foto ve video ekleme kısmını gösterdim. Videoya   V   koyduk fotoya da  F  koyduk arkadaşlar. Bizler şimdilik bunları temel alarak yazmaya başlarsak geri kalanları kolayca çözebiliriz.
Blogger de yazı yazarken madde veya sayılandırma yapmak isteyenler için ise yukarıdaki simgelerden 1,2,3 yazanı yada madde işareti olarak alt alta duran kısma tıklayıp maddelendirme yapabilirsiniz.Sizler de sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmından yazabilirsiniz.yorumlarınızı bekliyorum.  Blogger Yazı Yazma Nasıl Olur

3 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir