2017 Çalışan Whatsapp Takip Programları Hangileri

2017 Çalışan Whatsapp Takip Programları Hangileri?

Arkadaşlar WhatsApp takip programları her geçen gün artmakta ve yeni yeni programlar yapılmaktadır. Bu programlarla whatsapptan seçtiğiniz bir kişiyi takip edebilirsiniz.  WhatsApp Takip Programları 2017 de bir hayli artmış durumda. Toplamda şu an çalışan 4 tane WhatsApp takip programı vardır.

WhatsApp Takip Programları 2017 de daha da artmış ve calismaya da devam etmektedir. Bunların hepsini bir bir yazdım ayrı ayrı Yazılarımda ele aldım.  WhatsCope, WhatsEye, Wossip ve Whats Track uygulaması hakkında yazılarım vardır onlari bir bir okuyun. 2017 yılında çalışan whatsapp takip programları bu sandıklarımdan mevcuttur. Eskiden WhatsDog ve Whatsbomb da vardı.  Fakat bu whatsapp programları şimdilerde  çalışmamaktadır.

Arkadaşlar 2017 Çalışan Whatsapp takip programları hangileridir?

 
WhatsApp takip programları 
      WhatsCope 
       Whats Track  
      WhatsEye 
      Wossip 
       wOnline 
Simdilerde çalışmayan whatsapp takip programları ise şunlardır; Arkadaşlar birde whatsapp takip uygulamaları programları içerisinden üyelik iptali için merak edilen yazımız var üyelik iptali hepsi için aynıdır. Ben bu yazımızı WhatsCope için yazmıştım ama siz onu tüm programlar için kullanabilirsiniz.   2017 çalışan whatsapp takip programlarını meeak edenler yukaridaki yazımızda okuyabilir ve indirme yapabilirsiniz. Sizlerde de buraya merak ettiğiniz bir konu ve eklemek istediğiniz değerli yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.  Simdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler  WhatsCope Üyelik iptali nasıl olur?  
 2017 Çalışan Whatsapp Takip Programları Hangileri

10 thoughts on “2017 Çalışan Whatsapp Takip Programları Hangileri

    1. Şu an konuyu tam cozemedim ama tahminim su yonde siz gmail yedekleme acik tuttuysaniz eski yedekten alip geirebilir onu yaptiktan sonra birde Ayarlar deyip uygulama ayarlarina girip whatsappi bulup tıklayın ve orada kaldir onbellek sil ve cerzleri temizle secenegi vardir onlarin hepsini silin tekrardan numarayi girerek oturum açın düzeltebilir.

  1. karşı telefondaki yazışmaları görebilirmiyiz karşı telefonla temas olmadan onu anlayamadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Protection by WP-SpamFree Plugin